loading
close
Dolar: 5,35 TL
Euro: 6,10 TL
Sterlin: 6,94 TL
SON DAKİKALAR

Huawei P20 ve Huawei P20 Pro tanıtıldı

Huawei P20 ve Huawei P20 Pro tanıtıldı
Tarih: 28.03.2018 - 12:41
Kategori: Bilim & Teknoloji

Huawei, 2 yeni amiral gemisi P20 Pro ve P20 modellerini tanıttı.

Huawei, 27 Mart’ta Paris Grand Palais’te gerçekleşen bir lansmanla P20 ve P20 PRO’yu tanıttı. Huawei P20 Pro, dünyanın ilk üçlü kamerasını kullanıcılara sunuyor. Her iki telefon da yapay zekanın en gelişmiş teknolojisine sahip kameralarıyla tüketicilerin hayatında benzersiz deneyimlerin kapılarını açıyor. Çığır açacak akıllı telefon deneyimini teknoloji ve sanatın birleşmesiyle tanıtıyor. Huawei P20 serisi ile herkesin profesyonel kalitede fotoğraf çekmesini çok kolay bir hale getiriyor.

“P Serisi için dünyada yaratıcılığa ilham veren ve fotoğrafçılığa tutku ile ulaşan yeni bir tasarım” tanımlamasını yapan Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Başkanı Richard Yu, “Huawei P20 Pro; çığır açan üç lensli kamera teknolojisinin yanı sıra gelişmiş yapay zeka ve göz alıcı renklere sahip. Huawei P20 Serisi ise, güzelliği ve ışığı kullanıcılara en iyi şekilde anlatmak için tasarlandı” diye konuştu.

Huawei P20 ve Huawei P20 Pro yepyeni, ayrıcalıklı ve modaya uygun renkler ile teknoloji meraklıları ile buluşuyor.

Huawei FullView Ekran ve ultra ince çerçevesinin sağladığı boydan boya ekran ve yuvarlak kenarları ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor.

Işık ve teknolojiden ilham alınarak tasarlandı

Huawei P20 serisi ışık sanatını vurgulayarak gelişmiş kamera sistemi ile kullanıcılara fotoğrafçılığın her alanında yardımcı olacak ve daha etkili sonuçlar verecek yenilikler sunuyor. Huawei P20 Pro üçlü Leica lensli kamerasıyla modern akıllı telefonlardaki en yüksek piksel kalitesini sağlıyor.

Huawei P20 serisi 6 eksenli stabilizasyonu destekliyor ve 960fps’de yavaş çekim ile daha net ve detaylı metraj oluşturuyor. Standart olan 240 fps’nin 4 katı fazlası olan bu değer sayesinde çıplak bakışla yakalanamayan detaylar kolayca göze belirgin hale geliyor. Ultra Şipşak moduyla, ses tuşuna iki kez basıldığında ekran dışında bile olan görüntüyü 0.3 saniye gibi az bir sürede yakalayabiliyor

Yapay zeka fotoğraf deneyimi

Huawei P20 serisinin Kirin 970 işlemcisi fotoğrafçılığı kolaylaştırıyor. Yapay zeka ile 500’den fazla ortam ve obje tanımlama ile 19 tane farklı senaryo ve obje belirlenebiliyor ve doğru kamera ayarları ile fotoğraf ayarları doğru zamanda kullanıma geçebiliyor. Bu sayede en amatör fotoğrafçı bile profesyonel fotoğrafçı gibi fotoğraflar yakalayabiliyor.

Huawei P20 ve Huawei P20 Pro 24 MP’lik ön kamerası ve yapay zeka ile geliştirilmiş 3D portre ışıklandırmasıyla güzel portreler, sağlıklı cilt tonu ayarlaması, ortaya hassasça çıkarılan yüz detayları ve gerçekçi 3D eklentileriyle kullanıcılara çok farklı bir öz çekim deneyimi sunuyor.

Huawei P20 ve Huawei P20 Pro’ya ek olarak, Huawei üçüncü jenerasyon Porsche Design Huawei Mate RS’i de kullanıcılarına tanıttı. Dünyanın en ikonik global markalarından biri olan Porsche Design ile işbirliğini devam ettiren Huawei, markanın en etkili tasarımını kullanarak ve bunu kendi ileri teknolojisi ile birleştirerek Porsche Design Huawei Mate RS ile en iyi akıllı telefonlar kategorisinde yeni bir standart oluşturuyor.

Kaynak : Vişne Haber Ajansı

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları