loading
close
Dolar: 3,76 TL
Euro: 4,67 TL
Sterlin: 5,28 TL
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Söylediklerimi anlayacak kıratta değilsin önce düşünmeyi öğrenmen gerekiyor

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Söylediklerimi anlayacak kıratta değilsin önce düşünmeyi öğrenmen gerekiyor
Tarih: 13.10.2017 - 15:29
Kategori: Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a 'Sevgili Erdoğan, benim söylediklerimi anlayacak kıratta değilsin çünkü söylediklerimi anlaman için önce düşünmeyi ve istişare etmeyi öğrenmen gerekiyor' dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a 'Sevgili Erdoğan, benim söylediklerimi anlayacak kıratta değilsin çünkü söylediklerimi anlaman için önce düşünmeyi ve istişare etmeyi öğrenmen gerekiyor' dedi.

Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Kılıçdaroğlu Erdoğan'a 5 soru yönelterek, "Sevgili Erdoğan, söylediklerimi anlayacak kıratta değilsin ama söylediklerimi anlaman için şimdilik aşağıdaki 5 soruya cevap vermeyi dene" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımları şöyle:

"Sevgili Erdoğan, benim söylediklerimi anlayacak kıratta değilsin. Çünkü söylediklerimi anlaman için önce düşünmeyi ve istişare etmeyi öğrenmen gerekiyor. 

Şimdi, sana o imkanı da veriyorum. Aşağıdaki 5 soruya cevap vermeyi dene. 0 zaman zorunlu olarak düşünecek ve benim söylediklerimi daha iyi anlayacaksın... 

1- Durup dururken Türkiye'yi Suriye bataklığının bir parçası haline kim getirdi? 

2- Dostu Esad olanın, nasıl oldu da bir süre sonra düşmanı Esed oldu? 

3- Kimin zamanında Suriye'deki kendi topraklarımızdan Süleyman Şah Türbesini kaçırmak zorunda kaldık? 

4- Suriye'ye girecek ve 24 saatte Şam'daki Emevi Camii'nde namaz kılacaktık. Nasıl oldu da tam tersi gerçekleşti ve 4 milyon Suriyeli Türkiye'ye girdi? 

5- Türk askerinin İdlib'e girme ve Esad'ın yanında yer alma stratejisi kime ait? Bu kimin yanlış stratejisinin çöktüğünü gösteriyor?"ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları