loading
close
Dolar: 4,83 TL
Euro: 5,61 TL
Sterlin: 6,30 TL
SON DAKİKALAR

Levent Gültekin'den Kaftancıoğlu hakkında zehir zemberek açıklama

Levent Gültekin'den Kaftancıoğlu hakkında zehir zemberek açıklama
Tarih: 14.01.2018 - 11:16
Kategori: Medya

Eski Yeni Şafak gazetesi Gazeteci- Yazar Levent Gültekin'den CHP İstanbul İl başkanı Canan Kaftancıoğlu'na ağır suçlamada; Belki de benim gibilerin oyuna ihtiyacı yoktur.

Cumhuriyet Halk Partisi 3-4 Şubat'ta yapılacak kurultay öncesi son takvimde ki son il başkanlığı seçimini dün İstanbul il kongresini yaptı resmi olmayan sonuçlara göre Dr. Canan Kaftancıoğlu, 7 oy farkla  İl başkanı seçildi. 
 
CHP İstanbul il başkanı olarak seçilen Dr. Canan Kaftancıoğlu daha mazbatasını bile almadan eleştirilere maruz kaldı. Dr. Canan Kaftancıoğlu'nun ayrıştırıcı bir dile sahip olduğunu iddia eden Gazeteci-Yazar Levent Gültekin'den twitter hesabından bir açıklama geldi. 
 
Levent Gültekin CHP İstanbul İl başkanı Canan Kaftancıoğlu'na ağır suçlamada bulundu;
 
"Eski İslamcı" diye beni Twitter'da linç eden hanımefendi CHP İstanbul il başkanı olmuş. Merak ediyorum şimdi gelip benim oyumu nasıl isteyecek, Belki de benim gibilerin oyuna ihtiyacı yoktur. :) Neyse yine de hayırlı olsun" dedi.
 

"Eski İslamcı" diye beni Twitter'da linç eden hanımefendi CHP İstanbul il başkanı olmuş. Merak ediyorum şimdi gelip benim oyumu nasıl isteyecek, Belkki de benim gibilerin oyuna ihtiyacı yoktur. :) Neyse yine de hayırlı olsun.

— Levent Gültekin (@acikcenk) 13 Ocak 2018
Levent Gültekin Kimdir?
 
Levent Gültekin, 1972 yılında Ardahan'ın Göle ilçesinde doğdu. Üniversite yıllarına kadar eğitimine bu ilçede devam etti. Anadolu Üniversitesinin Kamu Yönetimi Bölümünden lisans, Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Gazetecilik hayatı

Yeni Şafak gazetesinde çalışmaya başlamasıyla gazetecilik mesleğine de girmiş oldu. Yaklaşık beş yıl farklı görevler aldı ve bir süre Yeni Şafak'ın haber müdürü oldu.2000 yılında Yeni Şafak'tan ayrılan Gültekin, Gerçek Hayat dergisini çıkartmaya başladı ve derginin genel yayın yönetmenliği görevini de üstlendi.[5] İnternet haber sitelerinde Cenk Açık takma adıyla yazılar yazdı. 2007 senesinde Star Medya Grubu'nda İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, 2009'da TMSF idaresi altındaki Cine5'te yönetici olarak çalıştı. Günümüzde Diken İnternet gazetesinde köşe yazıları yazmakta ve Medyascope yorum ve haber platformunda Ruşen Çakır ile gündemi değerlendirmektedir.

Gündeme ilişkin yazılarının yanında bir de kitap yazmıştır Kitabı Şatafatlı Mağlubiyet (İslamcıların İktidarla İmtihanı) çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır.

Vişne Haber Ajansı - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları