loading
close
SON DAKİKALAR

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ifade verdi

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ifade verdi
Tarih: 18.09.2020 - 15:50
Kategori: Gündem

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ile meclis üyeleri A.Ç. ve Ö.Ç., S.T.'ye cinsel istismarda bulundukları iddiası üzerine ifadeye çağrıldı

S.T. adlı kadın, iş talebinde bulunduğu Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın kendisine tecavüz ettiğini ileri sürmüştü. S.T., avukatı Murat Sultansu ile birlikte Didim Adliyesi’nde giderek suç duyurusunda bulunmuştu.

Ahmet Deniz Atabay, iddiaları yalanlarken, rant çetesinin kendisine kumpas kurduğunu belirtmişti.

Atabay, Didim’de ikiz kuleler olarak bilinen ve belediye tarafından 15 defa mühürlenen binanın sahiplerinin de avukatı olan Murat Sultansu'yu 'kumpas çetesinin avukatı' olarak tanımlamıştı.

Suç duyurusunun ardından Ahmet Deniz Atabay ile meclis üyeleri A.Ç. ve Ö.Ç., S.T.'ye cinsel istismarda bulundukları iddiası üzerine ifadeye çağrıldı.

Atabay ve iki meclis üyesi, sabah saatlerinde Didim Adliyesi'ne gelerek olayla ilgili ifade verdi. Hem Atabay'ın hem de iki meclis üyesinin, kendilerine yöneltilen suçlamaları kabul etmediklerini söyledikleri, bu durumun kendilerine yönelik bir kumpas olduğunu söylediği belirtildi. Yaklaşık 2 saat adliyede kalan Atabay ve beraberindekiler, savcılıktaki ifade verme işlemi sonrası adliyeden ayrıldı.

Kaynak : DHA-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları