loading
close
Dolar: 4,81 TL
Euro: 5,60 TL
Sterlin: 6,27 TL
SON DAKİKALAR

İlkokulda dağıtılan kitapta skandal ifadeler

İlkokulda dağıtılan kitapta skandal ifadeler
Tarih: 12.01.2018 - 16:39
Kategori: Eğitim

Ordu'nun Perşembe ilçesine bağlı Atatürk İlkokulu'nda skandal ifadeler içeren 'Peygamberimizden dini hikayeler' isimli kitap için stant açıldı.

Ordu'nun Perşembe ilçesine bağlı Atatürk İlkokulu'nda skandal ifadeler içeren Mürşide Uysal'ın kaleme aldığı 'Peygamberimizden dini hikayeler' isimli kitap için stant açıldı.

Gazeteci Mustafa Hoş'un Twitter hesabından paylaştığı kitapta, "Amcamın güzel kızı vardı. Onu herkesten çok seviyordum. Ona yaklaşmak istedim. Ama bana yüz vermedi. Bir süre sonra kıtlık oldu. Amcamın kızı bana geldi. Açlık ve yoksulluk içinde olduklarını söyledi ve benden yardım istedi. Ona, kendisini bana teslim etmesi karşılığında yüz yirmi altın verdim. Kabul etmek zorunda kaldı. Arzuma kavuşacağım sırada bana: Allah'tan kork! Allah'ın yasakladığı şekilde bana sahip olma, dedi" şeklinde skandal ifadeler yer alıyor.

 
Mustafa Hoş, "ensest öykü yer alan kitap, perşembe ilçe milli eğitim müdürlüğü izni ile atatürk ilkokulu'nda stant açılıp bugün önce 5 liraya satıldı..öğleden sonra ise bedava dağıtıldı. Kitabın adı "peygamberimizden dini hikayeler" yaş ortalaması 6-10 olarak yer alıyor...bir de içeriği ile ilgili yarışma yapılacak" diye yazdı.
 
 
Kaynak : Vişne Haber Ajansı

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları