loading
close
SON DAKİKALAR

14. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali başlıyor

14. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali başlıyor
Tarih: 09.05.2019 - 16:04
Kategori: Yaşam

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları bünyesinde, 14 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali’nde, rekor bir katılımla dünyanın 12 farklı ülkesinden çocuk ve gençlik tiyatrosu örnekleri sergilenecek.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın düzenlediği 14. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali 25-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında çocuklar ve gençlerle buluşuyor.

12 ülkenin katıldığı festival, Şehir Tiyatrosu’nun tüm sahnelerinde ve açık alanlarda tiyatro oyunları, dans gösterileri, müzik etkinlikleri ve atölyeler ile renklenecek.

Festivalin bu yılki konuklarını; Almanya, Avusturya, Brezilya, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Hırvatistan, İtalya, Hollanda, Romanya, Rusya ve Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen tiyatro toplulukları oluşturuyor.

14. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali, 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 13.00’da, şehir merkezinde gerçekleşecek olan yürüyüş ile başlayacak.

Yedi gün boyunca şehir tiyatrolarının tüm sahnelerinde ve açık alanlarda tiyatro oyunları, dans gösterileri, müzik etkinlikleri ve atölyeler ile devam edecek olan festival 31 Mayıs 2019 Cuma günü sona erecek.

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları