loading
close
SON DAKİKALAR

27. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası tarihleri belli oldu

27. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası tarihleri belli oldu
Tarih: 12.04.2019 - 16:18
Kategori: Yaşam

27. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası, bu yıl 24 Haziran - 30 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Komite, etkinlik önerileri için çağrıda bulundu.

Her sene yapılan açık çağrılarla bir araya gelen gönüllü grubunun kolektif katkılarıyla hazırlanan İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası, bu yıl 24 Haziran - 30 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.

27. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası Komitesi, beraber kurabilecek ortaklık ve işbirliklerinin önemli olduğunu belirterek; hafta etkinliklerini programlarken panel, atölye, film gösterimi, sunum vb. formatlarda içerik, fikir, öneri, etkinlik önerebileceklere çağrıda bulundu.

Etkinlik önerisi olan kurum/dernek/oluşum/örgütlenmelerin konuşmacı bilgisi, metni ve tarihine dair planlanan bilgileri en geç 5 Mayıs tarihinde istanbulpride@gmail.com adresine iletmeleri gerekiyor.

Metin, konuşmacı ve tarih planlarının bu tarihten önce yollanması halinde süreçlerin kolaylaşacağını bildiren Komite, bütçeye dair belirsizlik olması sebebiyle şehir dışından etkinlik düzenlemek için gelecek katılımcıların bu detayı göz önünde bulundurmalarını istiyor.

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları