loading
close
SON DAKİKALAR

36 şehit açıklanırken Erdoğan'ın gülümsemesine sosyal medyada tepki yağdı

36 şehit açıklanırken Erdoğan'ın gülümsemesine sosyal medyada tepki yağdı
Tarih: 29.02.2020 - 16:18
Kategori: Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki gün önce İdlib'te verilen şehitlerin ardından ilk kez AKP İstanbul Milletvekilleri ile buluşmasında konuştu. Erdoğan'ın, ABD Başkanı Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı görüşmeleri gülümseyerek anlatması tepki çekti. ...

Suriye'de rejim unsurlarının saldırısının ardından ilk kez Dolmabahçe'de AKP İstanbul Milletvekilleri ile buluşmasında konuşan Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ve ABD Başkanı Trump ile yaptığı görüşmeleri anlattı. 

Erdoğan'ın, Suriye'ye ilişkin Trump'la yaptığı konuşmasının son bölümünü gülerek anlatması ise sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu.

Erdoğan'ın gülmesi sonrasında AKP'li vekiller ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, TBMM eski başkanı İsmail Kahraman ve AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş da o sözlere güldü ve alkışladı.

Erdoğan'ın o sözleri şöyle:

"Dün Sayın Putin'e de söyledim, sizin orada ne işiniz var? Bizim önümüzden çekilin, bizi rejimle baş başa bırakın. Rusya'nın Suriye'de menfaatleri nedir inanın bunu çözebilmiş değiliz. Trump diyor ki 'Burada Putin'in ne isteği var?' Ben de 'Kamışlı'da bir petrol olayı var bunların' dedim. 'Orada petrol var mı' dedi. 'Orada petrol var' dedim. 'Ama Deyrezor kadar yok' dedim."

Erdoğan'ın gülümsemesine sosyal medyada böyle tepki gösterildi

 

 

 

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları