loading
close
SON DAKİKALAR

Ahmet Aras, Bodrum Yanıyor; #havadanmüdahaleistiyoruz

Ahmet Aras, Bodrum Yanıyor; #havadanmüdahaleistiyoruz
Tarih: 01.08.2021 - 20:52
Kategori: Yerel

Bodrum yangınlarla mücadele ediyor. Belediye başkanı Ahmet Aras yangın bölgesinden çağrıda bulundu; #havadanmüdahaleistiyoruz #BodrumYanıyor

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras; "Mazı köyümüzde süren ve yerleşim yerlerine ulaşan yangını söndürme çalışmalarını sürdürüyoruz. Dün geceden itibaren bölgedeki vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde tahliyesini gerçekleştirdik. Ekipler ve halkımız ile birlikte yangını kontrol almak için çabamız sürüyor.

Şu anda Mazı ile çökertme arasında bu videoyu çekiyoruz. Cehennemde gibiyiz. İnanılmaz bir şey bu. Artık biz de ne yapacağımızı bilmiyoruz. Allah yardımcımız olsun. Görüyorsunuz yamaçar yanıyor. Buralara karadan müdahale etmemiz mümkün değil havadan müdahale istiyoruz. Bodrum yanıyor." dedi. 

Bodrum Belediyesi vatandaşlara çağrıda bulunarak; "Yangın anından itibaren verdiğiniz destekler için teşekkür ederiz. Ancak şu an itibariyle su ve kumanya gibi bir ihtiyaç bulunmadığı için, Umurça Koordinasyon Merkezimize gelerek kalabalık oluşturmamak, ekiplerimizin işini kolaylaştırmak adına büyük önem taşımaktadır." denildi. Yangın yerleşim yerlerine doğru ilerliyor.

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları