loading
close
Dolar: TL
Euro: TL
Sterlin: TL
SON DAKİKALAR

AKP'li başkan sahneye çıkınca sunucu, şarkıcı Gülşen'i böyle uyardı: 'Başkan geliyor çorabını çeker misin'

AKP'li başkan sahneye çıkınca sunucu, şarkıcı Gülşen'i böyle uyardı: 'Başkan geliyor çorabını çeker misin'
Tarih: 26.07.2018 - 11:38
Kategori: Magazin

AKP'li Ordu Büyükşehir Belediyesi, Süleyman Felek Caddesi’ni yayalaştırma projesini kutlama amacıyla etkinlikler organize etti. Etkinlikler kapsamında şarkıcı Gülşen konser verdi. Ancak konser sırasında Gülşen’e, “Başkan geliyor çorabını çeker misin” diyen sunucuya, Gülşen sert çıktı. ...

AKP'li Ordu Büyükşehir Belediyesi, Süleyman Felek Caddesi’ni yayalaştırma projesini kutlama amacıyla etkinlikler organize etti. Etkinlikler kapsamında şarkıcı Gülşen konser verdi. Ancak konser sırasında Gülşen’e, “Başkan geliyor çorabını çeker misin” diyen sunucuya, şarkıcı Gülşen sert tepki gösterdi. Gülşen sunucuya tepki olarak “Pardon siz ne dediniz bir daha sesli bir şekilde tekrarlar mısınız, şaka yaptıysanız şaka kaldırmak kadar samimiyetimiz yok” diyerek çıkıştı.

Daha sonra Gülşen, 60 bin kişilik konser ve miting alanını dolduran vatandaşların karşısında bu durumu eleştirmeye devam etti. Gülşen bu kez sahnedeki Belediye Başkanı’na, “çorabını çeker misin diyemez bana sizin sunucunuz. Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez” dedi.

İşte o görüntüler:

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları