loading
close
SON DAKİKALAR

AKP'li belediyeden RTÜK'e Kapadokya turu

AKP'li belediyeden RTÜK'e Kapadokya turu
Tarih: 13.11.2019 - 12:29
Kategori: Gündem

RTÜK, 25’inci kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında üst kurul üyelerinin ve çalışanların katılımıyla Kapadokya Turu düzenleyecek. Kurayla belirlenecek 25 çalışan ve ailelerinin seyahat masraflarını AKP’li Nevşehir Belediyesi karşılayacak

RTÜK'ün 25’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Üst Kurul'un sekiz üyesinin yanısıra kura ile belirlenecek 25 çalışan, aileleriyle birlikte Kapadokya’ya gidecek.

"KAPADOKYA SEMALARINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE"

RTÜK Başkanlığı tarafından resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, “25 RTÜK çalışanı, aileleriyle doğa harikası Kapadokya’da rüya gibi bir balon turu keyfi yaşayacak. Etkinliğe RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ve Üst Kurul Üyeleri de katılacak. Kapadokya’yı gökyüzünden keşfetmek isteyen değerli çalışma arkadaşlarımızın isimlerini bildirmeleri gerekmektedir. Kapadokya semalarında buluşmak üzere” denildi.

BirGün'den Hüseyin Şimşek'in RTÜK Başkanlığı'ndan edindiği bilgiye göre, Üst Kurul üyeleri seyahat masraflarını kendileri ödeyecek, çalışanların ve ailelerin balonla seyahat, yemek, konaklama ve gezi masrafları ise AKP'li Nevşehir Belediyesi tarafından karşılanacak.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları