loading
close
SON DAKİKALAR

AKP'li Kurtulmuş: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacak

AKP'li Kurtulmuş: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacak
Tarih: 05.12.2021 - 08:46
Kategori: Siyaset

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş,"Yılbaşından itibaren herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır" dedi.

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Yılbaşından itibaren herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır" açıklamasını yaptı.

Kurtulmuş, AKP İstanbul Teşkilatı'nın 15. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda asgari ücrete ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Yılbaşından itibaren herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır" diyen Kurtulmuş, "Yine aynı şekilde bu hafta içinde sayın Cumhurbaşkanımızın sağlık çalışanlarıyla ilgili iyileştirme, seyyanen zamla ilgili düzenleme, öğretmenlik yasasıyla ilgili teklif Meclise geliyor. 3600 ek gösterge gibi, emeklilerin durumunun iyileştirilmesi ve diğer konularla ilgili çalışmalar nihai noktaya geliyor" dedi.

Kurtulmuş, şöyle devam etti: "Meclisteki bu bütçe trafiği geçtikten sonra inşallah bunları halledeceğiz, yoluna koyacağız ve vatandaşımızı asla enflasyonun ortaya çıkardığı bu ağır tablonun altında ezdirmeyeceğiz."

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları