Alevi Kültür Dernekleri (AKD) 20 Mart 2016 tarihinde yaptığı 11. Olağan Genel Kurulu sonucu seçilen yeni yönetim ile ilk toplantısını yaparak görev dağılımı yaptı...
Alevi Kültür Dernekleri (AKD) 20 Mart 2016 tarihinde yaptığı 11. Olağan Genel Kurulu sonucu seçilen yeni yönetim ile ilk toplantısını yaparak görev dağılımı yaptı...
AKD'nin 11. Olağan Genel Kurulunda Doğan Demir başkanlığında seçilen yeni yönetim kurulu görevlendirmeleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir:
DOĞAN DEMİR - GENEL BAŞKAN
CANAN SOYKÖK - GENEL SEKRETER
FERYAT BAKAN - GENEL SAYMAN
ALİ AKTAŞ - Örgütlenmeden ve Halkla ilişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
ADİL ATEŞ - Hukuk ve Yurtdışı Faaliyetlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
HASAN ENGİN - İnançtan Alanında Faaliyetlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
HÜSEYİN GÖRER - Gençlik Ve Kadın Kollarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
SİBEL YALÇIN - Basın Yayın ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
NEBİ YAŞAR - Eğitim Kültür Ve Sanatsal Faaliyetlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
ŞÜKRİYE TURANAYDIN-DENİZLİ-NAZİLLİ-KÖŞK-KOÇARLI-SÖKE-KUŞADASI BÖLGE SORUMLUSU
YAŞAR AYDIN - ALİAĞA-BAĞARASI-BUCA-KARŞIYAKA-MENDERES-URLA-SEFERİHİSAR-BAYRAKLI-BORNOVA-KONAK-DİKİLİ-SELÇUK BÖLGE SORUMLUSU
KEZİBAN KAYA - ANTALYA-KONYAALTI-MANAVGAT-KEMER-KEPEZ-YUVALI-ISPARTA-AFYON BÖLGE SORUMLUSU
HÜSEYİN ÇAM - SİLİVRİ-SARIYER-ESENYURT-BEYOĞLU-KARTAL-BEYLİKDÜZÜ-BAKIRKÖY-SULTANGAZİ-KOCAELİ BÖLGE SORUMLUSU
BELKIZ İZGİN - ZONGULDAK-KD/EREĞLİ-ORDU-AMASYA-SULUOVA-MECİTÖZÜ BÖLGE SORUMLUSU
SERDAR ALTUN - ZİLE-OSMANCIK-AKTEPE-YOZGAT-SİVAS-MOLLAKÖY-AKPAZAR-PÜLÜMÜR-KEMAH BÖLGE SORUMLUSU
AYSUN GÖKÇE - SOMA-MANİSA-AKHİSAR-SALİHLİ-ÇEPİNDERE-TURGUTLU BÖLGE SORUMLUSU
İRFAN ÇELİK - ALTINOLUK-BURHANİYE-BANDIRMA-ERDEK-KÜÇÜKKUYU-BURSA-MUDANYA-İNEGÖL-M.KEMALPAŞA BÖLGE SORUMLUSU
KEMAL KESER - KONYA/EREĞLİ-KONYA-ÖZGÜRLER KÖYÜ-KIRIKKALE-ANKARA-KEÇİÖREN-AKSARAY-KÖMÜRCÜ BÖLGE SORUMLUSU
ALİ ÖZVEREN - MERSİN –MEZİTLİ-TOROSLAR-BOZYAZI-TARSUS-YENİCE-SİLİFKE-ANAMUR BÖLGE SORUMLUSU
VEYSEL DEMİR- ADANA-ISLAHİYE-Ş.URFA-ADIYAMAN-KÖMÜR-YAYLAKONAK-GÖLBAŞI BÖLGE SORUMLUSU
KEMAL SOYSÜREN - G.ANTEP-MARAŞ-GÖKSUN-PAZARCIK-NARLI-OSMANİYE-KADİRLİ-İSKENDERUN-ANTAKYA BÖLGE SORUMLUSU
COŞKUN AKSOY - Denetim Kurulu Başkanı
YILDIRIM DAĞDEVİR - Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı
HÜSEYİN GÜNEY - Denetim Kurulu üyesi
CELAL NECATİ ÜÇYILDIZ - Denetim Kurulu üyesi
MUZAFFER BAŞBOĞA - Denetim Kurulu üyesi
HÜSEYİN BİNGÖL - Disiplin Kurulu Başkanı
AYSUN FAKI SÖNMEZ - Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı
VELİ TURAN - Disiplin Kurulu üyesi
BİNAY HAYDARDEDEOĞLU - Disiplin Kurulu üyesi
RAHMİ ASLAN - Disiplin Kurulu üyesi