loading
close
SON DAKİKALAR

Ali Şen, Eşi Benta Şen'i kaybetti

Ali Şen, Eşi Benta Şen'i kaybetti
Tarih: 05.04.2018 - 08:34
Kategori: Yaşam

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen'in eşi Benta Şen, hayatını kaybetti.

Beşiktaş Fulya'da bulunan özel hastanede bir süredir tedavi gören Benta Şen'in akşam saatlerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Benta Şen'in cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Levent Camii'nden kaldırılacak.

AİLE CENAZEYE ÇİÇEK GÖNDERİLMESİNİ İSTEMEDİ

Şen ailesi, cenaze törenine çiçek gönderilmemesini, göndermek isteyenlerin Alp Şen Vakfı'na bağışta bulunmalarını istedi.

Ali Şen'in torunu Alp Ali Şen (17), Mayıs 2014'te ATV ile geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetmişti.

FENERBAHÇE'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Fenerbahçe Kulübü de Ali Şen için resmi sitesinden başsağlığı şu mesajı yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:
''Kulübümüzün eski Başkanlarından, Yüksek Divan Kurulu Üyemiz Sayın Ali Şen'in değerli eşi, Genel Kurul Üyemiz Sayın Metin Şen'in ve Adnan Şen'in kıymetli anneleri Sayın Benta Şen'in bu akşam saatlerinde vefat ettiği haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhume Sayın Benta Şen’in cenazesi, 05/04/2018 Perşembe günü Levent Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.

Merhume Sayın Benta Şen'e Allah’tan rahmet, başta Sayın Ali Şen, Sayın Metin Şen, Sayın Adnan Şen ve Şen Ailesi olmak üzere merhumenin tüm yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.''

BENTA ŞEN KİMDİR?

BentA Şen 1944 yılında Danimarka'da doğdu. Ali Şen ile BentA Şen 1963 yılında dünya evine girdi ve 4 çocuk sahibi oldu. BentA Şen Kopenhag'a bağlı Rödovre semtinde yaşayan varlıklı bir mobilyacının kızıydı.

Kaynak : Ajanslar

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları