loading
close
SON DAKİKALAR

Ankara'da müzisyen Onur Şener 3 kişi tarafından istekte bulundukları parçayı bilmediği gerekçesiyle öldürüldü

Ankara'da müzisyen Onur Şener 3 kişi tarafından istekte bulundukları parçayı bilmediği gerekçesiyle öldürüldü
Tarih: 02.10.2022 - 08:42
Kategori: Yaşam

Eğlence mekanının kapanması yakın saatten ayrıldıkları öğrenilen grup, bu sırada evine gitmek üzere işyerinden çıkan Onur Şener’e saldırdı. 3 kişi ellerindeki cam şişelerle Şener’i darp etti. Aldığı darbelerle ağır yaralanan Şener hastanede hayatını kaybetti.

Ankara'da bir eğlence mekanında 3 kişi, istekte bulundukları parçayı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyen Onur Şener'e saldırdı. Aldığı darbelerle ağır yaralanan Şener hastanede hayatını kaybetti.

Olay, 1 Ekim'de gece saatlerinde Çankaya ilçesinin Çayyolu semtindeki bir eğlence mekanında meydana geldi.

Mekana gelen grup, o sırada sahnede olan müzisyen Onur Şener’den istek parça istedi. Müzisyen Şener ise şarkıyı bilmediğini belirterek çalmadı. Bunun üzerine gruptan üç kişi müzisyenle sözlü olarak tartışmaya başladı, tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Mekan çalışanları ile müşterilerinin araya girmeyi kavga sonlandırıldı.

MEKAN ÇIKIŞINDA SALDIRI

Eğlence mekanının kapanması yakın saatten ayrıldıkları öğrenilen grup, bu sırada evine gitmek üzere işyerinden çıkan Onur Şener’e saldırdı. 3 kişi ellerindeki cam şişelerle Şener’i darp etti.

Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırdı. Boğazından cam parçalarıyla ağır yaralanan ve hastaneye sevk edilen Şener, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İKİSİ DEVLET MEMURU ÜÇ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Şüphelilerden ikisinin devlet memuru olduğu öğrenildi.

Hayatını kaybeden Onur Şener 3 Ekim 2022, Pazartesi ikindi vakti Ankara’da toprağa verileceği öğrenildi.

 

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com-Ajanslar

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları