loading
close
SON DAKİKALAR

Ayşe Ateş'ten Sinan Ateş davası açıklaması; Arkalarına aldıkları güçle bol keseden atıyorlar!

Ayşe Ateş'ten Sinan Ateş davası açıklaması; Arkalarına aldıkları güçle bol keseden atıyorlar!
Tarih: 04.07.2024 - 10:57
Kategori: Gündem

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, mahkemede ifade vermeden önce açıklama yaptı.

Ayşe Ateş: Canilerin bize yaşattıklarını anlatacağım

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, mahkemede ifade vermeden önce açıklama yaptı. Ateş "Saçma sapan zırvalarla bizi üç gündür oyalıyorlar. Bugün canilerin bize yaşattıklarını anlatacağım. Bildiğim hiçbir şeyin sır kalmasını istemiyorum, ölürsem de benimle gitmesini istemiyorum" dedi.

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, mahkemede ifade vermeden önce açıklama yaptı.

Ayşe Ateş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

"Öyle bir mahkeme ortamı ki tutukluların hâkim karşısında ayak ayak üstüne atıp sigara yakması an meselesi. Tarih böylesini yazmamıştır.

Müdafiler "Kamera kayıtlarına yansımamış olsa da Ayşe Ateş kocasını öldürüp kaçmıştır, bunun incelenmesini talep ediyoruz." deme noktasındalar. Arkalarına aldıkları güçle bol keseden atıyorlar.

Görünen o ki gerçek azmettiricilerin bulunacağına inandığımız yargı süreci kiralık katiller, torbacılar da dahil olmak üzere bütün sanıkları korumak ve siyasi bağlantıyı koparmak için bir aklama sürecine doğru evrilmeye çalışılıyor.

Müdafiler hiçbir belge ve bulguya dayanmayan iddiaları ile 1 Temmuz günü sosyal medya ve televizyon ekranlarında kurulan torbacıları aklama mahkemelerinin iddianamesini yazıyor.

Bu TV ve sosyal medya mahkemelerinin savcıları da kiralık katillerin, torbacıların beyanlarını "ayet" kabul ediyor. 18 aydır ne söylesek reddiye yazanlar torbacıların sözlerine âdeta iman ediyor.

Birilerinin aklına son 1 ay içinde gelen bu kumpas senaryosu, kurtuluşun tek yolu olarak görülüyor.

En acıklı olanı da Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'i kameraların önünde katleden kiralık katillerin, torbacıların  aklanması için yoğun bir çaba harcanması ve bu katillerin ayakta alkışlatılması. Alkışlayanın da bu yaptığını hiç sorgulamaması.

Nereden nereye...

Vah ki ne vah!

Mariana Çukuru bile bu kadar derin değil."

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları