loading
close
SON DAKİKALAR

Belediye Başkanı Murat Gerenli'den Yeni Akit yazarına: Lüleburgaz gençliği kirli dilinizin muhatabı olamaz

Belediye Başkanı Murat Gerenli'den Yeni Akit yazarına: Lüleburgaz gençliği kirli dilinizin muhatabı olamaz
Tarih: 13.04.2021 - 15:45
Kategori: Yerel

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Yeni Akit Yazı İşleri Müdürü Ali Karahasanoğlu'nun "Kemal Bey acaba, LGBTİ’yi, “Lüleburgaz Gençliğini Birleştirme Teşkilatı” mı sanıyor?" sözüne tepki gösterdi.

Yeni Akit Yazı İşleri Müdürü Ali Karahasanoğlu yazısında kendisine yöneltilen LGBT ile ilgili bir soruya "LGBTi Türk aile yapısını niye bozsun?" yanıtını veren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı. Karahasanoğlu yazsında ""CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na soruluyor: 'LGBTİ Türk aile yapısını bozuyor mu?' Kılıçdaroğlu ne cevap verse beğenirsiniz? 'Hayır efendim ilgisi yok. LGBTi Türk aile yapısını niye bozsun?' Cevabı ilk duyduğumda, refleksim şu oldu: 'Acaba Kemal bey, LGBTİ’yi ne sanıyor? Lüleburgaz Gençliğini Birleştirme Teşkilatı' mı sanıyor? 'LGBTİ, aile yapısını bozuyor mu' sorusu ne kadar abes ise, 'Niye bozsun' cevabı da o kadar abes..."  ifadesini kullandı. 

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli sosyal medya hesabından Karahasanoğlu'nun sözlerine yanıt verdi. Gerenli Lüleburgaz Gençliği'nin "bilim ve sanatın rehberliğinde, çağdaş Cumhuriyet değerlerinde birleşmiş bir gençlik" olduğunu belirterek "Lüleburgaz, demokrasi ve hoşgörünün egemen olduğu bir kenttir. Genel Başkanımız Sayın @kilicdarogluk ve Lüleburgaz Gençliği sizin kirli dilinizin muhatabı olamaz" dedi. 

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları