loading
close
SON DAKİKALAR

Beren Saat'ten kafa karıştıran Kenan Doğulu mesajı!

Beren Saat'ten kafa karıştıran Kenan Doğulu mesajı!
Tarih: 01.06.2019 - 10:05
Kategori: Magazin

Oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun doğum günü için Instagram hesabından bir mesaj paylaştı. Sürekli boşanacakları iddialarıyla gündeme gelen Saat, mesajında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Beren Saat, Kenan Doğulu için paylaştığı mesajda, "Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikligine sebep olduk ve beraber ne eğlendik:) Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı" ifadelerini kullandı. 

Saat'in, "Bu demode romantizmde ortağım oldugun için teşekkür ederim. Sen tabi ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin" sözleri ayrılık iddialarını güçlendirdi.

Beren Saat'in paylaşımı şöyle:

“Ben oyun arkadaşımı buldum galiba” dedim bir akşam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik:) Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı... Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz işte. Ne zaman boşanacaksınız diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal sureci hiç merak eden yok. Boşanmak işin en kolay kısmı, ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşkti, aşktır! Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanların bir aşki başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, baba’nın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanin durakladığı, ömrün tamamlandığı yüz yıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım oldugun için teşekkür ederim. Sen tabi ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum."

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları