loading
close
SON DAKİKALAR

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu; Genel Başkanımız Mehmet Balık CHP Antalya Milletvekili aday adayı

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu; Genel Başkanımız Mehmet Balık CHP Antalya Milletvekili aday adayı
Tarih: 16.03.2023 - 19:28
Kategori: Sendika

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık; Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanlığı görevimden istifa ederek 28. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekilliği aday adayı oldum.

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık, www.istanbulgercegi.com'a yaptığı açaıklamada;

"16 Mart 2023 tarihine uzun yıllardır mücadele içerisinde olduğum Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanlığı görevimden istifa ederek 28. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekilliği aday adayı oldum.

Yıllardır öğretmenlik mesleğim ve sendikacılık görevimden edindiğim tecrübelerimle tüm yurttaşlarımızın yararına çalışmalarda bulunacağıma olan inancımla, hak ve emek mücadelesine devam etmekten asla geri durmayacağım.

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu çatısı altında olduğu gibi bundan sonra da emekçilerin, emeklilerin, köylülerin, üreticilerin, haksızlığa ve adaletsizliğe uğrayan tüm yurttaşlarımızın yanında olacağım. Hep birlikte Atatürk Cumhuriyeti’nin neferleri olarak, Cumhuriyet değerlerimizi korumak ve geliştirmek adına Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilli göreviyle Yüce Mecliste çalışmalarıma devam etmek için seçim sürecine başlamış bulunmaktayım." dedi.

Mehmet Balık, Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu yönetimi ile birlikte konfederasyon genel merkezinde açıklamasını yaptı.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları