loading
close
SON DAKİKALAR

Börek festivali başlıyor

Börek festivali başlıyor
Tarih: 25.05.2012 - 18:06
Kategori: Yerel

Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek Silivri Belediyesi Ortaköy Börek Festivali 26 Mayıs’ta yapılacak.

Silivrili kadınların birbirinden lezzetli böreklerini yarıştırdıkları, bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek Silivri Belediyesi Ortaköy Börek Festivali 26 Mayıs’ta yapılacak.

Silivri Belediyesi, bu yıl üçüncüsü yapılacak Ortaköy Börek Festivali için tüm hazırlıklarını tamamladı. Silivrili kadınların birbirinden lezzetli böreklerini yarıştırdıkları festivalde bu yıl da geçtiğimiz yıl olduğu gibi, ev baklavası ve dilme tatlısı da yer alarak yarışma üç ayrı kategoride gerçekleşecek.

Ücretsiz araç kaldırılacak
26 Mayıs Cumartesi günü, saat 18.00’de Ortaköy Börek Festivali için Türkiye İş Bankası Silivri Şubesi önünden ve tüm mahallelerde Belediye Ek Hizmet binaları önünden ücretsiz araç kaldırılacak.

Tüm yarışmacılara gram altın
26 Mayıs Cumartesi gerçekleşecek Silivri Belediyesi 3. Ortaköy Börek Festivali’nde Börek, Dilme ve Ev Baklavası Yarışmalarına 2 tepsiyle katılan tüm yarışmacılara gram altın hediye edilecek. Kategori şampiyonları da yarım altın ödülünü almaya hak kazanacak.

Fedon Silivrililerle buluşacak
Börek Festivali saat 18.00’de Börek, Dilme ve Ev Baklavası yarışması ile start alacak. Saat 20.00’de başlayacak sahne programında ise Fedon Silivrililerle buluşarak, ilçede yaşanacak kültürel buluşmaya ortak olacak. 

Vişne Haber Ajansı

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları