loading
close
SON DAKİKALAR

Bu kez hedefte Zeynep Altıok vardı

Bu kez hedefte Zeynep Altıok vardı
Tarih: 11.02.2012 - 19:59
Kategori: Gündem

Aktör Cemal Hünal'ın sevgilisi Lale Cangal'ın çantasını çaldıkları ileri sürülen 2 kadın, bu kez de yazar Zeynep Altıok'un çantasını çalmaktan tutuklandı

Issız Adam filminde 'Alper' karakterini canlandıran sinema oyuncusu Cemal Hünal'ın sevgilisi Lale Cangal'ın çantasını çaldıkları ileri sürülen 2 kadın, bu kez de yazar Zeynep Altıok'un çantasını çaldıkları iddiasıyla gözaltına alındı.
* Hırsızlık anı güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, gözaltına alınarak mahkemeye çıkartılan 2 kadın, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Geçtiğimiz gün bir AVM'nin restoranında gerçekleşen olay, iddiaya göre olay şöyle gelişti: Yazar Zeynep Altıok bir arkadaşıyla beraber AVM içindeki restoranda yemek yediği sırada M.C. ile A.Y. isimli iki kadın, Altıok'un bulunduğu masanın arkasındaki masaya oturdu. 

Altıok'un arkadaşının lavaboya gittiği sırada M.C., sandalyenin arkasına asılı olan çantayı alarak masanın altından karşısında oturan A.Y.'ye verdi. Bir süre daha oturan iki kadın, daha sonra restorandan ayrıldı. Yazar Altıok, M.C. ile A.Y.'nin çıkmasından kısa süre sonra çantasının olmadığını fark ederek restoran çalışanlarına haber verdi.
ÇANTAYI YERİNE BIRAKTI AMA...
Çalışanlardan biri, dışarıda iki kişinin kaçtığını fark etti. Bunun üzerine çalışanlar, iki kadını yakalayıp tekrar restorana getirdi. Yakalandığını anlayan kadınlardan birisi restoran görevlileri ve Altıok ile konuşurken, diğeri ise fark ettirmeden Altıok'un oturduğu masaya giderek çantayı bıraktı. Ancak Altıok kadınlara inanmayarak şikayetçi oldu. Olay yerine gelen Asayiş Şubeye bağlı Güven Timleri, M.C. ile A.Y.'yi gözaltına alarak Kuştepe Polis Merkezi'ne götürdü.
169 ADET HIRSIZLIK KAYDI ÇIKTI
Polis Merkezi'nde yapılan incelemede A.Y.'nin 169 adet hırsızlık ve çeşitli suçlardan kaydı, 48 adet ise çeşitli suçlardan aranması olduğu ortaya çıktı. Burada ifadeleri alınan iki kadın, sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
HIRSIZLIK ANI KAMERADA
M.C. ile A.Y.'nin Yazar Altıok'un çantasını almaları, restoranın güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde iki kadının içeriye girerek masaya oturması, Altıok'un arkadaşının masadan kalkması üzerine sandalyenin arkasında asılı olan çantayı alıp bir süre daha oturduktan sonra restorandan çıkmaları görülüyor. Daha sonra ise Altıok'un çantasının çalındığını fark ederek görevlilere haber vermesi, iki kadının yakalanarak içeriye getirilmesi, kadınlardan birisinin çantayı fark ettirmeden masanın üzerine bırakması da görüntülerde görülüyor.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları