loading
close
SON DAKİKALAR

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler'den esnafa Atatürk Takvimi

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler'den esnafa Atatürk Takvimi
Tarih: 01.01.2022 - 10:00
Kategori: Yerel

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en güzel resimlerinden oluşan 2022 duvar takvimi, Burhaniye esnafına yılbaşı hediyesi olarak dağıtıldı.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en güzel resimlerinden oluşan 2022 duvar takvimini, Burhaniye esnafına yılbaşı hediyesi olarak dağıttı.

Burhaniye Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından bastırılan ve Zabıta Müdürlüğü personeli tarafından dağıtımı yapılan takvimler işyerlerini süsledi.

Başkan Deveciler www.istanbulgercegi.com'a yaptığı açıklamada; “Her yıl geleneksel olarak hazırladığımız Atatürk temalı takvimlerimiz vatandaşlarımız tarafından oldukça beğeniliyor. Belediye olarak bunu bir gelenek haline getirdik. Esnafımıza ve Belediyemiz halk masalında bugün vatandaşlarımıza dağıttık.Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizde zaman hep Ulu Önderimiz Atatürk’ü gösteriyor. Burhaniye halkımız, Atatürk’ümüze ve Cumhuriyet’e gönülden bağlı. Yüreği Atatürk aşkı ile dolu olan vatandaşlarımızın bu çok özel takvimleri ev ve işyerlerinin en özel köşelerine asacaklarına inanıyoruz “ dedi.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları