loading
close
SON DAKİKALAR

Burhaniye Belediyesi'nden meydan ve parklarda ücretsiz internet

Burhaniye Belediyesi'nden meydan ve parklarda ücretsiz internet
Tarih: 21.11.2021 - 10:22
Kategori: Yurt

Burhaniye Belediyesi Meydan ve Parklara ücretsiz internet hizmeti sağlamaya başladı.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha eklerken, erişimini kolaylaştırmak için başlattığı kablosuz internet uygulamasının (Wİ-Fİ) yaygınlaşmasını hedeflemekte. Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalar ile Burhaniye’de vatandaşların yoğun olarak bulunduğu meydanlarda ve parklarda ücretsiz kablosuz internet (yönet wifi) hizmeti iletişimin yoğun kullanıldığı günümüzde sevinçle karşılandı.
 
“İLK ÇALIŞMA İKİ AYRI NOKTAYA”
 
Burhaniye’de tüm park ve meydanları ücretsiz internete kavuşturmayı hedefleyen projenin ilk aşaması iki ayrı noktada yapıldı. Ücretsiz Wi-Fi hizmeti Burhaniye Belediyesi Hizmet Binası önü ve Öğretmenler Mahallesi Meydan parkı civarında verilmeye başlandı.
 
"ÜCRETSİZ VE GÜVENLİR İNTERNET”
 
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “İnternet erişiminin önemli bir ihtiyaç haline geldiği günümüzde Özellikle gençlerimize ve halkımıza ücretsiz internet sağlıyoruz. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, ülke ve dünya gündemini güvenli ve ücretsiz olarak takip edebilmelerini sağlamak amacıyla ilçemiz genelinde ücretsiz internet noktaları oluşturduk. Çağımızda birçok konuda bilgilenmek amacıyla kullanılan interneti Burhaniye’mize ücretsiz ve güvenli olarak sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Burhaniye Belediyesi olarak her zaman yeniliklere öncü olmak amacıyla adım atmaya devam edeceğiz” dedi.
 
“BURBELWifi ÜCRETSİZ”
 
Ücretsiz internet erişimi, 5651 Sayılı İnternet Yasası’na uygun olarak hizmet vermekte.
Vatandaşlar BURBELWifi ağını seçtikten sonra bilgilerini girip şifre alarak ücretsiz Wİ-Fİ hizmetinden kolaylıkla yararlanabilecekler.

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları