loading
close
SON DAKİKALAR

Cem Yılmaz; 'Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli'

Cem Yılmaz; 'Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli'
Tarih: 06.02.2022 - 16:46
Kategori: Magazin

Oyuncu-Komedyen Cem Yılmaz, yaşadığımız ekonomik kriz ödediğimiz vergiler ve fahiş fiyat artışları sonrası yaptığı paylaşımlarla gündeme damgasını vurdu. Cem Yılmaz; “Abi her şey düzgün, sen abartıyorsun”.

Oyuncu-Komedyen Cem Yılmaz, yaşadığımız ekonomik kriz ödediğimiz vergiler ve fahiş fiyat artışları sonrası yaptığı paylaşımlarla gündeme damgasını vurdu.

Cem Yılmaz, paylaşımlarında;

"Eskiden şey vardı, ödediğiniz vergiler size yol, su, elektrik olarak geri dönüyor!! Bir çok giden memnun ki yerinden, cck seneler geçti dönen yok seferinden. Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli. İyi günler.

Otomobil Avrupada bu kadarken bizde niye bu kadar diyosun , “e var ki alıyon” diyo …lan hersey bu kadar pahalı olmasa sen de alıcan. Herseyi simit üzerinden konuşmaktan zaten şüphelenmek lazım. “Bari simit pahalı olmasın“ diye ideal mi olur. Peh !

İşine bak Ceeam ! Bakıyorum zaten kurumlar vergimi gecen hesapladıık da o yüzden konuşuyorum…yoksa biz de mi “Simit çok pahalı yaa “ diyip sıramızı savalım mı ? Memleket diyorum …zengin …zengin ! Yalnızca bizim haberimiz yok ! Misal hava 32 derece hissedilen 18 gibi düşün."

Cem Yılmaz son olarak attığı #Deve tweeti ile tüm yaşananları özetledi;

“Abi hersey düzgün,sen abartıyosun”

Kaynak : www.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları