loading
close
SON DAKİKALAR

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya evlendi mi?

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya evlendi mi?
Tarih: 21.02.2020 - 14:11
Kategori: Magazin

Defne Samyeli ayrılığından sonra Serenay Sarıkaya birlikteliği ile çok konuşulan evlilik sorusunu yanıtladı.

Oyuncu Ahu Yağtu ile bir yıl süren evliliğinden Kemal adından bir oğlu olan ve ikinci kez babalık mutluluğu yaşamayı istediği haberleri ile adından söz ettiren Cem Yılmaz evlilik sorularına cevap verdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına açıklama yapan Cem Yılmaz, "Bazı haberler çıktı; temmuz ayında Serenay Hanım'la evleneceğinize dair" sorusunu, "Evlendim, haberler doğru" şeklinde tiye aldı.

Keyfinin yerinde olduğu gözlenen ünlü isim, "Defne Hanım'ın 'konduramamıştım' açıklamasına ne söyleyeceksiniz?" sorusu hakkında ise "Hiçbir şey söylemeyeceğim" dedi.

KEREM BÜRSİN CEVABI
Serenay Sarıkaya'nın eski aşkı Kerem Bürsin'in "Bu konunun içine dahil olmak istemiyorum. Herkes mutlu olsun" şeklindeki sözlerinin hatırlatılınca "Kerem Bey'i çok seviyorum" diyen komedyen, sosyal medya paylaşımı ile ilgili de "Ona bir gönderme yapmadım" şeklinde konuştu.

Ekim 2019'da Cem Yılmaz, o dönem sevgilisi olan Defne Samyeli ile birlikte Serenay Sarıkaya'nın başrolünü üstlendiği 'Alice' müzikalini izlemeye gitmişti. Bunun ardından Yılmaz'ın, Serenay Sarıkaya'ya ilgi duymaya başladığı iddiaları gündeme gelmişti.

'İbrahim Selim ile Bu Gece' programında Serenay Sarıkaya'ya olan ilgisini ilk kez dile getiren Yılmaz "Instagram'da Serenay Sarıkaya'nın fotoğraflarına bakıyorum, dalıp gidiyorum. Bu stalk mu oluyor?" ifadelerini kullanmıştı.

28 yaşındaki güzel oyuncu ise usta komedyenin açıklamalarına "Ne güzel bir açıklama yaptı. Ne diyeyim ben şimdi buna?” sözleriyle karşılık vermişti.

Atina tatili dönüşü İstanbul Havalimanı'nda görüntülenen Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz birlikteliğini kabul etmiş ve "Her şey gördüğünüz gibi" demişti.
 

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları