loading
close
SON DAKİKALAR

CHP Bursa İl Başkanlığı bina tapusunu aldı

CHP Bursa İl Başkanlığı bina tapusunu aldı
Tarih: 29.03.2021 - 12:41
Kategori: Gündem

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca parti binasının tapusunu aldığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanlığı halen faaliyetini yürüttüğü binayı satın aldı. CHP İl Başkanı İsmet Karaca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bu gelişmeyi kamuoyuna duyurdu. İl Başkanı Karaca, Ortaklar İş Merkezi'ndeki 503 m2 net kullanım alanına sahip il binasının satın resmen alındığını, tapularla birlikte çekilmiş fotoğraf eşliğinde şu ifadelerle paylaştı:

"Bir siyasi partinin, tapusu kendine ait bir binada faaliyet göstermesinin ne denli önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Kongre öncesi bu konuyu gündeme aldığımızı duyurmuştuk. Verdiğimiz sözü tuttuk ve CHP Bursa İl Başkanlığı olarak faaliyetimizi halen yürütmekte olduğumuz mevcut katı satın alarak, partimize il binası kazandırmış olduk. bu süreçte emek veren, bağış yapan tüm partililerimize, dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Partimize hayırlı-uğurlu olsun!"

"İKTİDARI BU BİNADA KARŞILAYACAĞIZ"

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Yıldız, İl Yönetim Kurulu üyeleri. belediye meclisi üyeleri ile birlikte Osmangazi Tapu Müdürlüğü'ne giderek resmi işlemleri tamamlayan İl Başkanı Karaca, "İlk seçimde partimizi iktidara taşımak için canla başla çalışıyoruz. CHP İktidarını da kendi tapulu binamızda karşılayacağız" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, sosyal medya hesabından mevcut binanın tapusunu aldğını açıkladı. Karaca yaptığı paylaşımda;

“Sözümüzü tuttuk, CHP Bursa İl Başkanlığı’nın mevcut binasını partimize kazandırdık. Emek veren, bağış yapan tüm partililerimize dostlarımıza çok teşekkürler. Partimize hayırlı-uğurlu olsun!” ifadesini kullandı. 

Sözümüzü tuttuk, CHP Bursa İl Başkanlığı'nın mevcut binasını partimize kazandırdık. Emek veren, bağış yapan tüm partililerimize dostlarımıza çok teşekkürler. Partimize hayırlı-uğurlu olsun! @kilicdarogluk @lalekarabiyik @nurhayataltaca@erkanecz @orhansaribalchp@dryukselozkan pic.twitter.com/oJOjnhw3Uv

İsmet Karaca (@ismetkaracachp) March 29, 2021

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları