loading
close
SON DAKİKALAR

CHP Şişli adayı Keskin'den darp edilen CHP'li gence ziyaret: Bu olayın takipçisi olacağız

CHP Şişli adayı Keskin'den darp edilen CHP'li gence ziyaret: Bu olayın takipçisi olacağız
Tarih: 19.03.2019 - 09:38
Kategori: Gündem

Seçim çalışmaları sırasında saldırıya uğrayan CHP Şişli Gençlik Kolları Üyesi Emrecan Topal’ı evinde ziyaret eden CHP Şişli adayı Muammer Keskin, “Saldırı sadece Emrecan'a değil, CHP'nin tüzel kimliğine yapılmış bir saldırıdır. Yasal yollardan bu olayın takipçisi olacağız” dedi....

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve CHP Şişli İlçe Başkanı Veli Çellik, seçim çalışmaları sırasında saldırıya uğrayıp darp edilen CHP Şişli Gençlik Kolları Üyesi Emrecan Topal’ı Halide Edip Adıvar Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti.

Saldırıyı kınayan Kaftancıoğlu, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada tüm CHP'lilere geçmiş olsun dileklerini ileterek “Kim olursa olsun birilerinin siyasî hırsları gençlerimizi kavga ettirecek düzeye gelmemeli. Gençlerimizi birbirine şiddet uygulayan hale getiren siyasî anlayışı, şiddetle kınıyor ve lanetliyorum” dedi.

Keskin de Topal’ın sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyerek “Saldırı sadece Emrecan'a yapılmış münferit bir olay değil, CHP'nin tüzel kimliğine yapılmış bir saldırıdır. Yasal yollardan bu olayın takipçisi olacağız” diyerek tüm partilileri sakin olmaya ve bu tip provokatif olaylara meydan vermemeye çağırdı.

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları