loading
close
SON DAKİKALAR

CHP'den Fahrettin Altun'a: '4-5 maaş ile yaptığı tek iş FETÖ gibi liste hazırlayıp hedef göstermek'

CHP'den Fahrettin Altun'a: '4-5 maaş ile yaptığı tek iş FETÖ gibi liste hazırlayıp hedef göstermek'
Tarih: 05.04.2021 - 11:45
Kategori: Siyaset

CHP'li Onursal Adıgüzel, Saray’ın İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un emekli amirallerin “Tekkedeki amiral”, “Montrö’nün tartışmaya açılması”, “Atatürk ilke ve devrimleri” konularındaki bildirisine ilişkin gösterilen tepkileri hedef göstererek paylaşmasına tepki gösterdi....

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, 103 emekli amiralin yayımladığı bildiriye 'destek' verdiklerini iddia ederek, muhalefetten bazı kişilerin isimlerini paylaştı.

Altun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Ortak oldukları en önemli nokta Hakk’ın ve halkın karşısında olmak. Aziz milletimizden hiçbir zaman icazet alamadıkları için en ufak darbe söylentisine bile heyecanla el sallıyorlar. Hala darbelerden medet umuyorlar. Bir kere de millî iradeden ve demokrasiden yana olun! Türkiye, uzun yıllar boyunca darbe heveslisi bu zihniyetten çok çekti. Her fırsatta milletimizin iradesini silahların gölgesinde hapsetmeye çalıştılar. Milletimize uşakları gözüyle baktılar. Halâ bir yerlerden darbe ümidi bekliyorlar. Beyhude heveslerin peşine düşmeyin. Artık eski Türkiye yok. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Nisan’da, 7 Şubat’ta, 17/25 Aralık’ta ve 15 Temmuz’da aziz milletimizle birlikte tüm vesayet odaklarını yıkarak inşa ettiği büyük ve güçlü Türkiye var. Milletin iradesi sizin tüm hain planlarınızdan daha güçlüdür.”

CHP'DEN TEPKİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Saray'ın İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un emekli amirallerin "Tekkedeki amiral", "Montrö'nün tartışmaya açılması”, "Atatürk ilke ve devrimleri" konularındaki bildirisine ilişkin gösterilen tepkileri hedef göstererek paylaşmasına tepki gösterdi.

CHP'li Onursal Adıgüzel'in Saray'ın İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un mesajını alıntılayarak gösterdiği tepki şöyle:

"Maaşını milletin ödediği, iletişimin “i”sinden anlamayan bir devlet memuru oturmuş aklınca AKP’ye karşı fikir beyan eden milletvekillerinin, parti yöneticilerinin çetelesini tutuyor.

4-5 maaş ile yaptığı tek iş FETÖ gibi liste hazırlayıp hedef göstermek. İşini yap Fahrettin."

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları