loading
close
SON DAKİKALAR

CHP'li Gökhan Günaydın: Çanakkale halkının hayatını kolaylaştıracak projeler yola çıkıyor

CHP'li Gökhan Günaydın: Çanakkale halkının hayatını kolaylaştıracak projeler yola çıkıyor
Tarih: 14.12.2021 - 09:26
Kategori: Gündem

CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Gökhan Günaydın, İBB ile Çanakkale il ve ilçe belediyeleri arasında dayanışma ve işbirliği sağlama amacıyla ikinci toplantıyı gerçekleştirdiklerini duyurdu.

CHP PM Üyesi ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Gökhan Günaydın, İBB ile Çanakkale il ve ilçe belediyeleri arasında düzenlenen toplantıya ilişkin bilgi verdi.

Günaydın, "Çanakkale halkının yaşamına değecek ve hayatı kolaylaştıracak projeler yola çıkıyor. Emek ve dayanışma hayatı güzelleştiriyor, her şey çok güzel oluyor" ifadelerini kullandı.

Günaydın'ın toplantıya ilişkin açıklaması şöyle:
"İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Çanakkale il ve ilçe belediyeleri arasında dayanışma ve işbirliği sağlama amacıyla 17 Kasım günü Çanakkale’de düzenlediğimiz toplantıdan sonra, Çanakkale heyeti ile İBB bürokratlarını bir araya getirme ve birlikte çalışılacak projeleri somutlamaya yönelik ikinci toplantıyı İstanbul’da gerçekleştirdik.

Masalar halinde gerçekleştirilen toplantıya İBB tarafından aşağıda belirtilen arkadaşlarımız katıldı:
1- Kültür/Spor Masası:
Ceyhun Ünlü - Kültür Daire Başkan Vekili, Merve Gedik - Kültür Varlıkları Müdürü, Murat Abbas - Kültür AŞ Genel Müdürü, İzzet Renay Onur - Spor İstanbul AŞ Genel Müdürü, İlker Öztürk - Gençlik ve Spor Müdürü.
2- Tarım/Park Bahçe Masası:
Prof Dr Yasin Çağatay Seçkin - Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı, Ahmet Atalık - Tarım Hizmetleri Daire Başkanı, Hamdi Arpa - İSYÖN AŞ Genel Müdürü, Ali Sukas - AĞAÇ AŞ Genel Müdürü.
3- Çevre/Enerji Masası:
Bülent Solmaz - İSKİ Genel Müdür Yrd, Prof Dr Ayşen Erdinçler - Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı, Özgür Barışkan - İSTAÇ AŞ Genel Müdür Yrd, Yüksel Yalçın - İstanbul Enerji AŞ Genel Müdürü.
4- Teknoloji Masası:
Erol Özgüner - Bilgi İşlem Daire Başkanı, Nihat Narin - BELBİM AŞ Genel Müdürü, Mesut Kızıl - İSBAK Genel Müdürü, Filiz Doğan - İBB Danışmanı..
5- Şehircilik ve Altyapı Masası:
Recep Korkut - Fen İşleri Daire Başkanı, Seyfullah Demirel - Yol Bakım Onarım Daire Başkanı, Ziya Gökmen Togay - İSTON AŞ Genel Müdürü, Burak Sıralı - İSFALT AŞ Genel Müdürü, Ali Kurt - KİPTAŞ Genel Müdürü, Özcan Biçer - BİMTAŞ Genel Müdürü, Onur Soytürk - İmar AŞ Genel Müdürü, Oktay Kargül- İPA Koordinatörü.
Çanakkale Heyeti ise aşağıdaki katılımcılardan oluşmuştur:
Çanakkale İl Başkanımız Metin Ümit Ural ile İl Sekreterimiz Doğan Ateş, Çanakkale Belediye Başkanımız Ülgür Gökhan ve Belediye Başkan Yardımcılarımız Mehmet İrfan Mutluay ile Rebiye Ünüvar, Gelibolu Belediye Başkanımız Münir Mustafa Özaçar, Kepez Belediye Başkanımız Birol Aslan, Bozcaada Belediye Başkanımız Hakan Can Yılmaz, Çan Belediye Başkanımız Bülent Öz, Bayramiç Belediye Başkanımız Mert Uygun, Ayvacık Belediye Başkanımız Mesut Bayram, Çardak Belediye Başkanımız Metin Semerci, Küçükkuyu Belediye Başkanımız Cengiz Balkan, Umurbey Belediye Başkanımız Erdal Yılmaz ve Kavakköy Belediye Başkanımız Necati Kopça.
Yiğit Oğuz Duman ve Bülent Akköse arkadaşlarımız ile birlikte katılım sağladığımız toplantıda, İBB’nin Çanakkale il ve ilçelerinde belediyelerimizle birlikte gerçekleştireceği somut proje fikirleri değerlendirilmiştir.
Toplantıya katılım sağlayan tüm dostlara ve İBB emekçilerine teşekkür ederim. Çanakkale halkının yaşamına değecek ve hayatı kolaylaştıracak projeler yola çıkıyor. Emek ve dayanışma hayatı güzelleştiriyor, her şey çok güzel oluyor."

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları