loading
close
Dolar: 5,84 TL
Euro: 6,56 TL
Sterlin: 7,59 TL
SON DAKİKALAR

Çukurova 12. Kitap Fuarı açıldı

Çukurova 12. Kitap Fuarı açıldı
Tarih: 06.01.2019 - 10:15
Kategori: Kültür & Sanat

5-13 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek Çukurova 12. Kitap Fuarı, kapılarını kitapseverlere açtı.

Çukurova 12. Kitap Fuarı, dün düzenlenen resmi açılış töreni ile kapılarını açtı. Fuar, 5-13 Ocak tarihleri arasında, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitapseverlerin ziyaretine açık olacak.

Yılın ilk kitap fuarı Çukurova Kitap Fuarı’na 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliğinde ve imza günlerinde 500 yazar okurlarıyla buluşacak.

Çukurova Kitap Fuarı’nın konukları arasında; Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.

Girişin ücretsiz olduğu Çukurova Kitap Fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Fuar, son gününde ise saat 19.00'da kapanacak.

Fuarla ilgili ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine www.cukurovakitapfuari.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 
Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları