loading
close
SON DAKİKALAR

Demet Akalın: Okan sürekli telefonundan tavla oynuyordu, Cumhurbaşkanımıza şikâyet ettim, sağ olsun sildirdi

Demet Akalın: Okan sürekli telefonundan tavla oynuyordu, Cumhurbaşkanımıza şikâyet ettim, sağ olsun sildirdi
Tarih: 31.12.2019 - 15:48
Kategori: Magazin

Şarkıcı Demet Akalın, şarkıcı Hande Yener ile birlikte Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yaptığı ziyareti anlattı. Daha önce vergi borçları nedeniyle hacizle gündeme gelen Okan Kurt'un Erdoğan'la görüşmeye katılmasının sosyal medyada tepki çekmesinin ardından açıklama yaptı....

Şarkıcı Demet Akalın, Hande Yener ve eşi Okan Kurt ile de iki gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti. Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde gerçekleşen toplantıda şarkıcılar, çocuk istismarına ve kadına şiddete karşı hazırlayacakları sosyal sorumluluk projesi için destek istedi. Akalın, yerli otomobil' siparişi verdiğini söyledi. Akalın,  "Ben her zaman milliyetçiyim, Milano’dan alışveriş yaparım, ancak arabamı yerli malı alırım. Made in Türkiye diyoruz, hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

"Cumhurbaşkanımız bana 'dobrasın' dedi"
Erdoğan’ın kendisinin dobra biri olduğunu belirttiğini de anlatan Akalın “Cumhurbaşkanımız bana sen çok dobra birisin dedi. Bunu bu makamdan duymaktan çok mutlu oldum” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşmasını anlatan Akalın, "Sayın Cumhurbaşkanımızdan ben randevu talep ettim, 1,5 ay sonra bir araya gelebildik. Giderken Hande ile konuştum ve beni de çağır dedi. Ofiste 1.5 saat kaldık ve kadına şiddet, hayvana şiddet gibi konuları kapsayan bir yasa geleceğini söyledi. Biz de üstümüze ne düşüyorsa yapacağımızı söyledik" dedi.

Yerli otomobil hakkında da konuştuğunu belirten Akalın, "Yerli otomobil hakkında konuştuk, hemen sipariş vereceğimizi söyledik. Ben her zaman milliyetçiyim, Milano’dan alışveriş yaparım, ancak arabamı yerli malı alırım. Made in Türkiye diyoruz, hayırlı olsun" dedi. Cumhurbaşkanı ile konuşmalarının detaylarını paylaşan popçu, “Köpek katliamları, şiddet gören kadınların şikayet etmemesi gibi konuları konuştuk. Cumhurbaşkanımız’da bu konuları sık sık takip ettiğini, gerekli yerleri hemen aradığını belirtti. Yasanın gelmesine çok sevindik, özel bir proje yapmayacağız, ancak elimizden geldiği kadar destek vereceğiz” dedi.

Demet Akalın, "Okan’ı Cumhurbaşkanımıza şikayet ettim, telefonda sürekli tavla oynuyor, dedim. Sağolsun Cumhurbaşkanı hemen sildirdi telefondan, artık benimle ilgilensin. Sadece kızıyla ilgileniyor" şeklinde konuştu.

Kaynak : T24

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları