loading
close
SON DAKİKALAR

Dolar ve euro'da son durum

Dolar ve euro'da son durum
Tarih: 18.11.2019 - 09:24
Kategori: Ekonomi

Dolar TL kuru 18 Kasım Pazartesi günü yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler tarafından merakla araştırılıyor. Geçtiğimiz hafta 5 lira 78 kuruş seviyesine kadar yükselen dolar TL, kısa süre içerisinde 5 lira 74 kuruş seviyesinde dengelendi.

Dolar TL ne kadar, kaç TL? Haftanın ilk işlem gününde yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler bu sorunun cevabını araştırıyor. Özellikle döviz alış ve satış fiyatları merakla takip ediliyor. Peki, dolar alış ve satış fiyatı ne kadar? İşte, 18 Kasım Pazartesi güncel dolar TL kuru…

DOLAR NE KADAR, KAÇ TL?

Dolar TL 18 Kasım Pazartesi günü geçtiğimiz haftanın kapanış değerleri seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Trump arasındaki görüşmesi öncesinde 5.78 TL seviyesine kadar yükselen dolar TL kuru görüşme öncesinde 5 lira 73 TL seviyelerine kadar gerilemiş, kısa süreli düşüşün ardından toparlanmaya başlamış ve 5.74 TL / 5.75 bandında dengelendi.

Geçtiğimiz gün öğle saatlerinde 5.77 liraya kadar yükselen dolar TL, haftayı 5.74 lira seviyesinden kapattı. Bugün yani 18 Kasım Pazartesi günü de dolar TL serbest piyasada aynı değerler üzerinden işlem görüyor.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları