loading
close
SON DAKİKALAR

Dünyanın en seksi adaları

Dünyanın en seksi adaları
Tarih: 13.02.2012 - 05:03
Kategori: Seyahat

Onlar dünyanın en güzel adaları...

Anguilla, Karayipler

Pudra renkli plajları ve muhteşem resort otelleriyle size cennetin yer yüzündeki halini yaşatmayı vaad eden bu adada 1 gecelik konaklama fiyatları 345$'dan başlıyor.

Korsika, Fransa

Dağlık bir ada olan Korsika uzun ve sıcak yazlarının yanı sıra dağ zirvlerindeki kar kalıntılarını da beraberinde barındırıyor. Adada Fransıza, Korsika dili, Katalan dili ve Bask diyalektleri konuşuluyor. Yaz boyunca adada konaklamak sadece 850 $. Tabi bu yalnızca tek gecelik fiyatı

Hvar, Hırvatistan

Akdeniz iklimiyle ılımanlaşan Hvar adası Adriyatik Denizinde bulunuyor. Muhteşem sahilleri ve balıkçılık faaliyetleri ile dikkat çeken adada zeytin, lavanta gibi bitkiler de bol miktarda yetiştiriliyor. Hvar'da lüks oteller yerine villalarda kalınıyor. Bir haftalık konaklama ücreti ise 11.000-18.000 $ arasında değişiyor.

Formentera, İspanya

İbiza'dan tüm gün sadece 30 dakikalık bir feribot yolculuğuyla ulaşılabilen bu küçük ada, muhteşem gün batımı manzarası ve kayalıklarıyla ünlenmiştir. Hem İbiza benzeri çıldın partilere katılabilir, hem de sakin ve huzur dolu vakit geçirebilirsiniz. Oda fiyatları 80$'dan başlıyor...

Lhaviyani Atoll, Maldivler

Parlak beyaz kumsalları ve bol çeşitli doğasıyla Maldivler sayısız eğlence ve aktiviteyle sizi bekliyor. Adada odalar gecelik 100 $ civarında ve kahvaltı da bu fiyata dahil.


 

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları