loading
close
SON DAKİKALAR

Ekrem İmamoğlu Selimiye Çocuk Kütüphanesi’ni gezdi

Ekrem İmamoğlu Selimiye Çocuk Kütüphanesi’ni gezdi
Tarih: 23.08.2019 - 15:57
Kategori: Gündem

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Üsküdar’daki Büyük Selimiye Camii’nin avlusundaki Çocuk Kütüphanesi’nde 5 yaşındaki Mert’le keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Küçük çocuğa, “Görüşürüz Mert” diyerek veda eden İmamoğlu, “Görüşürüz, Yine gel tamam mı” yanıtını aldı....

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cuma namazını Üsküdar’daki Büyük Selimiye Camii’nde kıldı. Vatandaşlar, İmamoğlu’na cami çıkışında yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlarla fotoğraf çektiren İmamoğlu, yurttaşlarla sohbet etti.

Cami bünyesindeki Selimiye Çocuk Kütüphanesi’ni gezen İmamoğlu, görevlilerden tesisle ilgili bilgi aldı. İmamoğlu ile anaokulu öğrencisi Mert isimli çocuk arasındaki diyaloglar, renkli anların yaşanmasına neden oldu.

Çocuğa 'Görüşürüz Mert' diyen İmamoğlu, "Görüşürüz, yine gel tamam mı" karşılığını aldı.

Mert ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren İmamoğlu, cami çalışanlarıyla da avludaki odalarında bir araya geldi ve onların sorunlarını dinledi. Cami avlusunda toplanan bazı vatandaşlar da fotoğraf çektirdikleri İBB Başkanı’na imarla ilgili sorunlarını anlattı.

Vatandaşların iletişim bilgilerini alan İmamoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Çakılcıoğlu’nun haberdar edilmesi talimatını verdi. Bir süre Selimiye sokaklarında dolaşan İmamoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Selimiye Muhtarlığı’na uğrayan İmamoğlu, mahallenin 40 yıllık muhtarı Haluk Yege ve yurttaşlarla fotoğraf çektirdi.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları