loading
close
SON DAKİKALAR

Ekrem İmamoğlu'ndan Bakan Murat Kurum'un başkanlığında yapılan toplantıya ilişkin açıklama: İş birliği konusunda karar alındı

Ekrem İmamoğlu'ndan Bakan Murat Kurum'un başkanlığında yapılan toplantıya ilişkin açıklama: İş birliği konusunda karar alındı
Tarih: 21.02.2020 - 15:32
Kategori: Gündem

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın bugün düzenlediği Kentsel Dönüşüm İstişare Toplantısı'na ilişkin olarak "Bir arada hareket etmesi konusunda iş birliği kararı verdik" dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Haliç Kongre Merkezi’nde "Kentsel Dönüşüm İstişare Toplantısı" gerçekleştirildi.

Toplantıya Bakan Murat Kurum, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve kentin 39 ilçesinin belediye başkanları katıldı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, toplantı sonunda gazetecilere yaptığı açıklamada, "Çok verimli, yerinde bir toplantı. Böyle önemli bir meselede bütünleşildiği için değerli bakanımıza teşekkür ediyorum" dedi. İmamoğlu, "İş birliği konusunda karar alındı mı" sorusuna, "Öyle bir karar alındı bir komisyon, bir konsey huzurunda. Depremin olduğu her yerde, hepimizin bir arada hareket etmesi konusunda iş birliği kararı verdik" yanıtını verdi.

İmamoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada da "Afete hazırlık için tüm kurumlarla her zaman işbirliği içinde çalışmaya hazırız" ifadelerini kullandı.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları