loading
close
Dolar: 5,68 TL
Euro: 6,30 TL
Sterlin: 7,07 TL
SON DAKİKALAR

Emin Çapa: Kesin bilgi olarak yazıyorum, 'İmamoğlu yayını bitsin' diye reji telefonla arandı

Emin Çapa: Kesin bilgi olarak yazıyorum, 'İmamoğlu yayını bitsin' diye reji telefonla arandı
Tarih: 21.05.2019 - 11:19
Kategori: Gündem

Gazeteci Emin Çapa, dün akşam CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın konuğu olan Ekrem İmamoğlu'nun programının kesilmesiyle ilgili olarak dikkat çeken bir iddiada bulundu.

Gazeteci Emin Çapa, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın konuğu olan Ekrem İmamoğlu'nun programının kesilmesiyle ilgili olarak sosyal medyada dikkat çeken açıklamada bulundu. Emin Çapa Twitter'dan yaptığı açıklamada "Kesin bilgi olarak yazıyorum. Evet Ekrem İmamoğlu yayını bitsin diye reji telefonla arandı. Evet yayının tekrarının konulmaması talimatı verildi" dedi 

20 yıl CNN Türk'te çalıştığını belirten Emin Çapa "Böylece ayrıldığım kanalla ilgili konuşmama kuralımı 15 ay sonra ilk kez yıkmış oldum" diyerek "Büyük kısmında yönetici olmak üzere 20 yıl çalıştığım, haklı/haksız iktidar ve muhalefetin ağır eleştirilerine uğrasak da, bir takım doğrulara tutunmaya çalıştığımız (bazen başardık bazen başarısız olduk) kanalın düştüğü durum içimi acıtıyor" ifadelerini kullandı. 

 İmamoğlu'nun seçimi kazanmak için bu yayınlara ihtiyacı olmadığını söyleyen Eimn Çapa, "Zaten artık bu tip yayınlara çıkmamalı. Çünkü buradaki amaç, "bakın biz ona da söz hakkı veriyoruz, İmamoğlu mağdur değil" imajı yaratmak" olduğunu ifade etti. 

 

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları