loading
close
SON DAKİKALAR

Erdoğan, Türkiye-Hollanda maçını izledi

Erdoğan, Türkiye-Hollanda maçını izledi
Tarih: 07.07.2024 - 00:00
Kategori: Gündem

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda Türkiye A Millî Futbol Takımı ile Hollanda Millî Takımı arasında oynanan karşılaşmayı izledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek finalinde Türkiye ile Hollanda arasında oynanan karşılaşmayı tribünden izledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda Türkiye A Millî Futbol Takımı ile Hollanda Millî Takımı arasında oynanan karşılaşmayı izledi.

Tribününe gelişi sırasında Türk taraftarların sevgi gösterisinde bulunduğu Cumhurbaşkanı Erdoğan, taraftarlara selamlayarak karşılık verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ısınma hareketlerini tamamlayan ve soyunma odasına dönen millî futbolcuları da selamladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mücadeleyi eşi Emine Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ahmet Başar Şen, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, eski futbolcu Mesut Özil ve Hollanda Futbol Federasyonu yetkilileri ile birlikte protokol tribününden izledi.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları