loading
close
SON DAKİKALAR

Erdoğan'ın başdanışmanından 'Sedat Peker' açıklaması: 'Devletimiz gerekeni yapacak'

Erdoğan'ın başdanışmanından 'Sedat Peker' açıklaması: 'Devletimiz gerekeni yapacak'
Tarih: 30.05.2021 - 16:02
Kategori: Siyaset

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral, bugün bir video daha yayınlayan Sedat Peker'e yanıt verdi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine yönelik operasyonların adından Youtube kanalından video yayınlamayı sürdürüyor. Daha önceki videolarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu, eski içişleri Bakanı Mehmet Ağar'ı, Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'ı hedef alan Peker, bugün yayınladığı 8. videosunda SADAT'ın kendisi üzerinden El Nusra'ya silah gönderdiğini söyledi.

Peker, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da seslenerek şunları söyledi:
"Yaşadığım sürece sana karşı asla saygısızlık içerisinde olmayacağım. Ben vatan haini değilim. Bunu en iyi sen biliyorsun. Senin hiçbir gücün yokken ben vardım. Onların hiçbiri yoktu. Alkış beklemedim, ön planda olmadım, elimden ne geliyorsa onu da yaptım. Bir dahaki videoda konuşacağız Tayyip abi, beraber baş başa, abi kardeş. Açık delillerle, bilinmeyen delillerle anlatımlarımı doğrulayacağım. Helalleşeceğiz abi. Ben ajan değilim. Bunu tüm dünyaya göstereceğim."

İktidar kanadından Peker'e yanıt Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral'dan geldi.

Saral sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Peker, yaptığı ipe sapa gelmez açıklamalarla iradesinin dışında Türkiye düşmanları ve içerideki bilumum şer ittifaklarının emrinde olduğunu ortaya koymuştur. Devletimiz gerekeni yapacak ve hiç bir güç bu ülkenin bu tarz hezeyanlarla sarsılamayacağını öğrenecek" ifadelerini kullandı.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları