loading
close
SON DAKİKALAR

Eski nişanlı dehşeti

Eski nişanlı dehşeti
Tarih: 07.01.2016 - 17:37
Kategori: Kadın

Eski nişanlısının öldürdüğü Zeliha, gelinliğiyle uğurlandı, geriye düğün davetiyesi kaldı.

Eski nişanlısının öldürdüğü Zeliha, gelinliğiyle uğurlandı, geriye düğün davetiyesi kaldı.

BURSA’nın Karacabey İlçesi’nde, eski nişanlısı Erdal Adıyeke tarafından, evleneceği İsmail İnan’ın yanında pompalı tüfekle öldürülen Zeliha Kara’dan geriye, düğün davetiyesi kaldı.

Üzerinde ’Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız’ yazılı davetiyede kına gecesinin yarın, düğünün ise cumartesi akşamı olduğu belirtiliyordu. Genç kız bugün, tabutunun üzerine gelinliği örtülerek gözyaşları arasında toprağa verildi.

Karacabey’de tavuk döner satan ve son aylarda işlerinin kötü gittiği iddia edilen Erdal Adıyeke, ayrıldığı nişanlısı Zeliha Kara’nın, cumartesi günü İsmail İnan ile evleneceğini öğrenince, çılgına döndü. Dün, eski nişanlısı Zeliha Kara ile evleneceği İsmail İnan’ın, Kent Meydanındaki bir kafeteryada bulunduğunu öğrenen Adıyeke, pompalı tüfekle yanına gittiği Zeliha Kara’nın boğazına ateş ederek onu ağır yaraladı.

Bu sırada kaçan İsmail İnan da elinden hafif yaralandı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan genç kız doktorların tüm müdahalesine rağmen öldü. Adıyeke dah asonra aynı silahla kendi başına ateş ederek intihar etti.

GERİDE DAVETİYESİ KALDI

Evlilik hazırlığı yaparken eski nişanlısının pompalı dehşeti sonucu yaşamını yitiren Zeliha Kara’dan geriye, üzerinde, "Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız" yazılı olan ve yarın akşam yapılacak olan kına gecesi ile cumartesi akşamı agerçekleştireceği düğün için mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmak istemediği dostlarına dağıttığı davetiye kaldı.

GELİNLİĞİ, TABUTUNA KONULDU

Kınasına bir, düğününe iki gün kala öldürülen Zeliha Kara için Karacabey Haşim Onur Camii’nde düzenlenen cenaze töreninde, tabutun üzerine gelinliği konuldu. Genç kızın cenazesi kılınan namazın ardından Karacabey Şehir Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

DHA

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları