loading
close
SON DAKİKALAR

Ezginin Günlüğü Zorlu PSM’de!

Ezginin Günlüğü Zorlu PSM’de!
Tarih: 01.02.2024 - 16:52
Kategori: Kültür & Sanat

Türkiye’de onlarca şehirde konserler veren Ezginin Günlüğü, 23 Şubat akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde sahne almaya hazırlanıyor.

Nazım Hikmet, Shakespeare, Ritsos, A. Kadir, Mevlana, Kavafis, Paul Valéry, Orhan Veli, Ömer Hayyam, G. Lorca, Şeyh Galip, Sadi gibi çeşitli düşünür ve dünya şairlerinin şiirlerinden esinlenerek kendi şarkı sözlerini üreten Ezginin Günlüğü en sevilen şarkılarını seslendirecek. 

İstanbul'da 1982'de kurulan, hem geleneksel halk türküleri hem de grup üyelerinin ünlü şair ve düşünürlerin şiirleri ve sözleri üzerine bestelediği kendi şarkılarıyla müzik severlerin kalbinde ayrı bir yeri olan Ezginin Günlüğü, en sevilen şarkılarıyla 23 Şubat akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak. 

40 yılı aşkın süredir Türkiye’de onlarca şehirde konserler veren, yurt dışında da Almanya, Hollanda, İsveç, Belçika, İngiltere, Gürcistan, Kıbrıs gibi ülkelerde de birçok kez sahne alan Ezginin Günlüğü, 23 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde yepyeni sayfalarıyla müzikseverler ile birlikte şarkılarını söyleyecek. 

Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde gerçekleşecek olan Ezginin Günlüğü konserinin 23 Şubat biletleri passo.com.tr’de satışta!

Kapı Açılış: 20.00 

Ezginin Günlüğü: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: ₺297,00 

2. Kategori: ₺242,00

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları