loading
close
SON DAKİKALAR

Gökhan Özoğuz'dan Bakan Koca'ya: Aşıları etrafa saçmadan bir de bizi mi aşılasanız acaba, belki virüs biter

Gökhan Özoğuz'dan Bakan Koca'ya: Aşıları etrafa saçmadan bir de bizi mi aşılasanız acaba, belki virüs biter
Tarih: 15.04.2021 - 08:47
Kategori: Gündem

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya "Aşıları etrafa saçmadan bir de bizi mi aşılasanız acaba?" diye sordu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, "Vakaların artmasından hepimiz sorumluyuz, 84 milyon" demişti. 

Bakan Koca'nın bu sözleri tepki çekti. 

Koca'ya tepki gösterenlerden birisi de Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz oldu. Özoğuz Bakan Koca'yı etiketleyerek yaptığı paylaşımda "Tavan yapan vakalardan ben neden sorumluyum ya? 1 senedir kendimle konuşmaktan şizofren oldum, kongreye falan da yok. Sayın @drfahrettinkoca aşıları etrafa saçmadan bir de bizi mi aşılasanız acaba, belki biter virüs. Boş boş kapanacağımıza onu mu denesek?" ifadelerini kullandı.

Bakan Koca, Gökhan Özoğuz'a sosyal medya hesabından yanıt verdi. Koca, "Gökhan Bey kardeşim, sorumluluk suçlamak manasına gelmez. Artan vaka sayısında suçumuz yok sorumluluğumuz var. 84 milyon beraber artırmadık vaka sayılarını ama birlikte mücadele etme sorumluluğumuz var. Destek olacağınızdan şüphem yok" dedi.

Özoğuz, Bakan Koca'nın paylaşımını alıntılayarak şunları kaydetti:
"Bizler her zaman seve seve bu konuda elimizden geleni yapmaya hazırız. Bu mücadelemiz sırasında, özellikle aşı konusundaki gayretlerinizin de, halkımızın can güvenliği için artmasını rica ediyoruz. Kolaylıklar dilerim." 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları