loading
close
SON DAKİKALAR

Gökyüzü Sürpriz Karşılaşmalar Diyor!

Gökyüzü Sürpriz Karşılaşmalar Diyor!
Tarih: 28.01.2016 - 14:32
Kategori: Astroloji

Keyifli ilişkiler kurabileceğimiz, mevcut ilişkilerimizde yenilikçi planlar yapabileceğimiz veya yeni aşklara ya da karşılaşmalara açık günlerdeyiz!

Keyifli ilişkiler kurabileceğimiz, mevcut ilişkilerimizde yenilikçi planlar yapabileceğimiz veya yeni aşklara ya da karşılaşmalara açık günlerdeyiz!

İlişkilerde sürpriz karşılaşmaları, türlü hoşlukları, ilk görüşte aşkları veya ani iş birliklerini ön plana çıkartan, dış görünüşümüzde veya estetik başlıklı konularda ani hoş değişiklileri destekleyen veya hayal gücümüzde çığır açabileceğimiz zemini hazırlayan ve son günlerde hayatımıza taşıdığı hoş ilişkilerle kendini gösteren Venüs'ün konumu sayesinde, ilişkilerimizde rutinin dışında şeyler deneyebiliriz.

Duygusal anlamda derin duygularımızın tetikleneceği veya manevi açıdan derinlik kazanacağımız günlerdeyiz. Ard arda gelen davetler veya teklifler türünde gelişmeler kendimizi iyi hissetmemizi sağlayabilir hafta genelinde. Hayal gücümüz sınır tanımıyor ya da kendimizi şımartmak, imajımızı yenilemek veya keyfimizi yerine getirecek aktivitelerle(konserler, spa programları, güzelik salonu ziyaretleri, romantik yemekler v.b) geçirmek isteyebiliriz zamanımızı.

Farklı fırsatlara veya yeni olanaklara açık, şanslı denebilecek günlerdeyiz. Jüpiter'in olumlu görünümünü de düşünürsek, maddi açıdan kazanımları yüksek olanlar da çıkacaktır bugünlerde aramızdan. Hiçbirşey olmasa bile, hayata pozitif bakabilir, kendimizi şımartacağımız aktivitelere zaman ayırabiliriz(masajlar, spa saatleri, konser tiyatro v.b davetleri, farklı yerlere ziyaretler v.b). Yabancılarla ilgili işler, turistik başlıklar, dış ticaret, kültürel başlıklı işler, eğitim, hukuk ve finansla ilgili konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Bugünlerde eski tanıdıklar yüzünü gösterebilir veya biz bu kişilerle iletişime geçebiliriz veya rafa kaldırılmış işler, planlar veya projeler tekrar gündeme gelebilir. Yazılı ve sözlü olarak kendimizi güzel ifade edebileceğimiz birkaç günün içerisindeyiz.

Olumlu haftanın olumlu olanaklarını en iyi şekilde değerlendirebilmeniz umuduyla, hepinize mutlu günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları