loading
close
SON DAKİKALAR

Halit Ergenç saldırıya uğradı

Halit Ergenç saldırıya uğradı
Tarih: 01.06.2019 - 16:21
Kategori: Magazin

Oyuncu Halit Ergenç, bu sabah saatlerinde trafikte seyir halindeyken bir araçtan inen iki kişi tarafından sözlü ve fiziksel saldırıya uğradı. Ergenç’in durumu bildirmesi üzerine Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü 2 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar ifadelerinin ardından serbest bırakıldı....

DHA'nın aktardığına göre Halit Ergenç, saat 10.00 sıralarında Etiler'de aracıyla ilerlerken dikiz aynasından makas atarak hızla gelen otomobili fark etti. Ergenç, yavaşlayarak aracın durmasını sağladı.

Araçtan inen Y.E.A. ve M.A., Ergenç’e sözlü ve fiziksel saldırı da bulundu. Halit Ergenç'e yumruk da atan 2 kişi daha sonra araçlarına binerek kaçtı.

Ergenç'in Etiler Polis Merkezi'ne giderek durumu bildirmesi üzerine çalışma başlatan Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 2 kişiyi gözaltına aldı.

Gözaltına alınan 2 kişi ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Ünlü oyuncu, yaşadıklarını sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

"Bugün sabah saatlerinde trafik güvenliğini tehlikeye sokacak şekilde seyreden bir araç içerisinden inen iki kişinin tehdit, hakaret ve fiziksel saldırısına uğramış bulunmaktayım. Konu ile ilgili resmi makamlar nezdinde gerekli işlemleri başlattım. Trafik kurallarını ihlal ederek, toplumun güvenliği tehdit eden bu davranış biçimiyle ilgili tüm yasal haklarımı kullanarak, konunun takipçisi olacağımın bilinmesini isterim."

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları