loading
close
SON DAKİKALAR

Hıncal Uluç ölmemiş. Sosyal medyada ölmekten beter yorumlar!

Hıncal Uluç ölmemiş. Sosyal medyada ölmekten beter yorumlar!
Tarih: 17.07.2022 - 16:12
Kategori: Gündem

Hıncal Uluç, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle 8 Temmuz'da yoğun bakıma kaldırılmış, 10 Temmuz'da entübe edilmişti

Geçen haftalarda yoğun bakıma kaldırılan, daha sonra entübe edilen Sabah yazarı Hıncal Uluç’un hayatını kaybettiğine yönelik iddialar yalanlandı.

Sabah Gazetesi Haber Müdürü Nazif Karaman ve Sabah yazarı Fatih Doğan, Uluç’un hayatını kaybettiğine dair iddialar hakkında açıklama yaptı.

Nazif Karaman Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Hıncal Uluç’un vefat ettiği bilgisi doğru değildir. Hastanedeki tedavisi devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

Fatih Doğan da Hıncal Uluç'un sağlık durumu ile ilgili şöyle dedi:

"Gazetemizin yazarı, meslek büyüğümüz Hıncal Uluç’un tedavisine Florence Nightingale Hastanesi’nde devam ediliyor. Nefes problemi nedeniyle yoğun bakımda tutulurken, doktorları tedavinin istenilen düzeyde devam etmesi halinde haftaya normal odaya alma planları yapıyor." 

Yorumlardan bazıları;

"Hıncal Uluç öteki tarafa kabul edilmedi!"

"Hakkını yememek lazım, bu kadar sevilmeyen biri olabilmek, hakkında söylenen 1 güzel cümle olmaması, bunlar kolay şeyler değil. Hıncal Uluç"

"Hıncal Uluç ölmüş...Defne Joy Foster ışıklar içinde uyusun."

"Hıncal Uluç henüz ölmemiş ama bilinci yerine geldikten sonra insanların kendisi hakkında düşündüklerini okuyunca keşke ölseydim diyecektir. Çünkü öldü sanılan bir insanın ardından atılan twitler arasında tek bir tane bile üzüntü içeren twit olmaması ölümden beterdir."

"Hıncal Uluç ortak bir paydaymış, görünen. En “iyi” hali suya sabuna dokunmamak biçimindeki, kötü genel hali ise ülkede ters giden her şeyin temsili insanlar hiç sevilmeden sürekli kollanarak nasıl 80 sene yerini koruyor, bu da ayrı bir sorun."

"Hıncal Uluç entübe edilmiş, ölse üzülür müyüm? Denedim ama üzülemedim. Şöyle bir insandı; Defne Joy öldüğünde" su testisi su yolunda" diyen biriydi."

"Hıncal Uluç ölmüş. Defne Joy Foster’ı saygıyla anıyorum....."

binlrece bu ve benzer şekilde tweet atıldı.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları