loading
close
SON DAKİKALAR

Hülya Avşar: Zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz

Hülya Avşar: Zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz
Tarih: 27.05.2021 - 10:00
Kategori: Magazin

Hülya Avşar, "Zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Hayatta bir şeye özlem duymak gerek" dedi.

Oyuncu Hülya Avşar, gazeteci Candaş Tolga Işık'ın sunduğu "Az Önce Konuştum" programına konuk oldu. Avşar, programda dikkat çeken açıklamalar yaptı.

57 yaşındaki oyuncu, Ayvalık'ta ada aldığı iddialarını yalanlayarak şöyle konuştu:
"Ayvalık'ta ada almadım. Öyle bir şey yok. İlgilendik ama... Çok güzel bir adaydı. Merak ettim, ilgilendim. Fiyatını sordum. Konuştuk. Adası olan insanlar var... Çok makul bir şey olmasa da... Ticari olarak da değerlendirilebilir. Ben olayları bu kadar büyük yaşamayı seven bir insan değilim. Benim işimi yapan bir insanın ticari olarak bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum ama aklımızdan geçmedi değil. Benim orada turizmle ilgilenen arkadaşlarım var demek ki bir gel git aklı yaşadık. Bir adam olsun istemem" dedi.

Hülya Avşar, daha sonra zenginlik hakkında konuştu. Sanatçı, "Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin "Seni seviyorum" dese inanamazsın. Hayatta bir şeye özlem duymak gerek." dedi.

Avşar'ın bu sözleri sosyal medyada çok konuşuldu.

Dramatik bir hayatının olmadığını belirten Hülya Avşar, "Hata ne olabilir ki? Bir insanı soymadığın sürece, hakkını girmediğin sürece, canına kastetmediğin sürece hata ne olabilir ki? Kalanlar insanlık halidir." ifadelerini kullandı.

Avşar, "Yaşanan iyiyle, kötüyle her şeyle dalga geçiyorum. Ciddiye almıyorum galiba. Bana sürekli soruyorlar 'Hayatınıza kimse girmeyecek mi?' diye. Girmesin! Faydası ne olur? Aşk kalıyor mu, kalmıyor. Bu saatten sonra neyi paylaşacağız? Hayatta bir takım şeyleri yaşamışım. Tam hayatın keyfini çıkaracakken ne gerek var? Genç kızım var, dakika başı ondan sıkıl ayrıl olmasın." diye konuştu.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları