loading
close
SON DAKİKALAR

Hüseyin Şalmanlı, CHP Ayvalık İlçe Başkanlığı yarışında 'Ben de varım' dedi

Hüseyin Şalmanlı, CHP Ayvalık İlçe Başkanlığı yarışında 'Ben de varım' dedi
Tarih: 01.11.2019 - 11:35
Kategori: Yerel

CHP Büyük Kurultay takvimi açıldıktan sonra önce ilçe delege seçimleri ardından Ayvalık ilçe Başkanlığı Yönetim Kurulunu oluşturmak için adaylıklar açıklanmasına devam ediliyor. CHP Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, tekrar aday olduğunu açıkladı.

Yükselen Haber'den Yüksel Kalkan'ın haberine göre adaylık açıklamasını yaklaşık 170 kişiye yakın partili ile yapan CHP Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı şu sözleri söyledi: ”Sevgili yol arkadaşlarım partili yoldaşlarım hepiniz hoş geldiniz! Bugün burada zorlu geçen iki yılın ardından yeniden yapılacak ilçe kongresinde sizlerinde desteği ile ilçe başkanlığına bir kez daha aday olduğumu söylemek için toplandık. Sözlerime kendimi biraz tanıtarak başlamak istiyorum. 1967 yılında Ayvalık’ ta dünyaya geldim Yıldız Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim Evliyim İki kızım var.Siyasete aktif 2014 yerel seçimleri öncesinde başladım. 2014 yılında 18. Sıradan meclis üyesi adayı oldum. Daha sonra Sayın Asım SÜRER başkanımızın ve üyelerimizin de desteği ile ilçe yönetimine girdim ve ilçe eğitim sekreterliği ardından ilçe sekreterliği yaptıktan sonra siz üyelerimizin teveccühü ile ilçe başkanlığı ve Kurultay delegeliği payelerini alarak üzerime düşen vazifeyi elimden gelen en iyi şekilde yapmaya çalıştım. İktidara yürüdüğümüz bu günlerde Ayvalık’ ın Türkiye siyasetinde daha etkin rol alacağını sizlerde yakında göreceksiniz.Şimdi sizlere yeni dönemde yapmak istediklerimizden bahsetmek istiyorum.

1-Partinin aktif üye sayısını arttıracağız.

  1. Üye Toplantıları
  2. Sosyal etkinlikler
  3. Mahalle çalışmaları gibi

2-Kadınlarımız partimizin itici gücü olana kadınlarımızı partide daha aktif görevlerle daha aktif çalışmalarını sağlayacağız.

3-Gençler şu an kanayan yaramız olan geçlerle ilgili çalışmaların yönünü değiştirip onları anlayacak onların projelerini destekleyecek. İlçemizde kısıtlı da olsa bulunan Üniversite gençliğini içimize almaya çalışacağız.

4-Üyelerimizin mutlaka olmazsa olmazı üye temel siyasi eğitimini alması gereklidir. Bunun yanında birçok eğitimlerimiz mevcuttur bu eğitimleri sıklaştıracak üyelerimizin bu eğitimlerde kaynaşmasını sağlayacağız.Bu yapacaklarımızdan bazılarını sizlere anlattım daha fazla uzatarak sizleri yormak istemiyorum önümüzdeki süreçte yapacaklarımızı sosyal medya hesabımdan sizlere detaylı olarak duyuracağım. Hepiniz buraya geldiğiniz için teşekkür ederim” 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları