loading
close
SON DAKİKALAR

İBB, 'Hamidiye suyun adı HMD olarak değişti' iddiaları gerçek dışıdır'

İBB, 'Hamidiye suyun adı HMD olarak değişti' iddiaları gerçek dışıdır'
Tarih: 01.07.2023 - 16:18
Kategori: Yerel

İBB'den yapılan açıklamada; “Hamidiye suyun adı HMD olarak değişti” iddiaları gerçek dışıdır. Tarihimizden miras Hamidiye suyun adı değişmemiştir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakı Hamidiye AŞ.'den yapılan açıklamada;

“Hamidiye suyun adı HMD olarak değişti” iddiaları gerçek dışıdır. Tarihimizden miras Hamidiye suyun adı değişmemiştir, kimse de değiştiremeyecektir. Piyasadaki tüm güçlü ve büyük su markalarının 2. bir markası daha vardır. Her geçen gün büyüyen Hamidiye Su şirketimizde HMD isimli ikinci bir su markası piyasaya sunmuştur. Hamidiye Su üzerinden yapılan, kara propaganda faaliyetlerine ve sahiplerine itibar etmeyiniz."

İBB yönetimine geldiğimizde Hamidiye Su almayı bırakan kamu kurumları olmuştu ama Hamidiye Su İstanbulluların desteğiyle daha da büyüdü, güçlendi, üretim kapasitesini artırdı. Güzide markamıza çok güçlü sahip çıktık. Teşekkürler İstanbul. pic.twitter.com/BVA1CO5WPB

— Ekrem İmamoğlu (@ekrem_imamoglu) July 1, 2023

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptığı açıklamada;

"İBB yönetimine geldiğimizde Hamidiye Su almayı bırakan kamu kurumları olmuştu ama Hamidiye Su İstanbulluların desteğiyle daha da büyüdü, güçlendi, üretim kapasitesini artırdı. Güzide markamıza çok güçlü sahip çıktık. Teşekkürler İstanbul." dedi.

 

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları