loading
close
SON DAKİKALAR

İbrahim Yılmaz, Bayraklı İlçe Başkan Adayı

İbrahim Yılmaz, Bayraklı İlçe Başkan Adayı
Tarih: 16.03.2012 - 21:05
Kategori: Özel Haberler

İbrahim Yılmaz, İzmir Bayraklı İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı...

İbrahim Yılmaz, İzmir Bayraklı İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı...

İbrahim Yılmaz açıklamasında; 
Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı delege seçimlerini yaptı. Delege seçimleri bittikten sonra İlçe Başkanlığı için adaylarda çıkmaya başladı oysa ben delege seçimleri yapılmadan önce İlçe Başkanlığına aday olduğumu açıkladım.

Yıllarca CHP içinde hizmet ettim, İlçe yöneticiliği yaptım. Uzun yıllardan beride DİSK içinde farklı görevlerde bulundum, Şb başkanlığı yaptım şu anda da DİSK EMEKLİ-SEN KONAK ŞB. Başkanlığı görevine devam ediyorum.

Partimde değişik görevlerde bulunurken partililerimizin iyi gününde kötü gününde yanlarında oldum olmaya da devam edeceğim.

Benim var olan siyasi görüşüm siyaseti kapalı kapılar arkasında değil partililerle alanlarda yapmaktır.

Hedefim 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde partimi iktidara taşımaktır.

Genel Merkezimizin Tüzük Kurultayında söylediği gibi özgür gençlik ve kadınlarımızı bir araya getirip seçim bölgemizde çalmadık kapı bırakmamak bunun yanında bölgemizde var olan sivil toplum kuruluşları, hemşeri dernekleriyle parti çalışmalarını birlikte gerçekleştirmek gücümüze güç katmaktır.

Söz ve kararlarda mutlaka delege ve üyelerimizin görüşleri alınarak çalışmalara yön vermek bu doğrultuda tüm üyelerimizi aktif birer üye yapmaktır.

Değerli arkadaşlar benim dünya görüşüm bu söylediklerimin dışında hareket etmeme zaten engeldir. Yıllardır üstlendiğim tüm görevlerde her fikre saygı duymuş, değer vermiş ve doğrudan şaşmamışımdır.

Yukarıda size kısaca anlatmaya çalıştığım siyaset düşüncelerimi hep beraber uygulamak için Bayraklı İlçe Başkanlığına Adayım.

İbrahim Yılmaz
Disk Konak Emekli-Sen Şb. Başkanı

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları