loading
close
Dolar: TL
Euro: TL
Sterlin: TL
SON DAKİKALAR

İGDAŞ şoförlerinden CHP adayları İstanbul'da Ekrem İmamoğlu ve Eyüpsultan'da Mithat Bülent Özmen’e destek!

İGDAŞ şoförlerinden CHP adayları İstanbul'da Ekrem İmamoğlu ve Eyüpsultan'da Mithat Bülent Özmen’e destek!
Tarih: 29.03.2024 - 14:33
Kategori: Yerel

İGDAŞ Şoförleri, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ve İGDAŞ Genel Müdürlüğü'nden ayrılarak CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı olan Mithat Bülent Özmen'e desteklerini açıkladı.

İGDAŞ şoförlerinden İmamoğlu ve Özmen’e destek!

İGDAŞ Şoförleri, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ve İGDAŞ Genel Müdürlüğü'nden ayrılarak CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı olan Mithat Bülent Özmen'e desteklerini açıkladı:

"20 yıldır Albayrak ve Şirketlerinden tazminat ve haklarını alamayan mağdur emekçilerdik. Bizlere, çocuklarımıza, ailelerimize bayramdan önce bayramı yaşatan, yönetime geldiklerinde 'merak etmeyin, bu kanayan yaranızı iyileştireceğiz, çözeceğiz' diyerek verdikleri sözü yerine getiren, bizleri işten çıkartmadan tüm haklarımızı veren İsranbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na, İGDAŞ Genel Müdürümüz Sayın Dr. Mithat Bülent Özmen’e, ailelerimiz ve kendi adımıza çok teşekkür ediyoruz. Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır. İGDAŞ’ta çalışan emekçi arkadaşlarımızla birlikte CHP Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Mithat Bülent Özmen'in yanındayız."

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları