loading
close
SON DAKİKALAR

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şahsımla ilgili asılsız değerlendirmelerde bulunmuştur'

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şahsımla ilgili asılsız değerlendirmelerde bulunmuştur'
Tarih: 07.12.2020 - 21:14
Kategori: Gündem

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM bütçe konuşmasında bir kez daha şahsımla ilgili asılsız değerlendirmelerde bulunmuştur" dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'deki bütçe görüşmelerinde yaptığı konuşmada "Basın İlan Kurumu ceza veriyor. Fahrettin Altun fergüle yaptı mı yaptı? Fergüle yapmasına karşı değiliz. O da bir vatandaş. Bir ülkenin cumhurbaşkanının basın danışmanı yasayı dinlemiyorum derse.." ifadelerini kullandı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM bütçe konuşmasında bir kez daha şahsımla ilgili asılsız değerlendirmelerde bulunmuştur. Diğer değerlendirmeleri arasında sözü edilmez ama yine de kayıt düşmek istedim" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ne söylemişti?

Bir ülkenin cumhurbaşkanının basın danışmanı yasayı dinlemiyorum derse... Basın ilan kurumu aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti Devleti soyuluyor. Gazetnin tirajı yok. 5 tane gazete çıkar. 50 bin de. Gazetelerin tirajları devlet tarafından denetlensin para ona göre verilsin. 150 bin tirajlı Güneş gazetesi vardı. Kapatıldı. Demek ki bir şey vardı burada."

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com - T24

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları